Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk és lányok! Kivel beszélte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok! Kivel beszéltek szívesebben szexuális vágyaitokról, hogy mimindent szeretnétek kipróbálni?

Figyelt kérdés
Ismerőssel vagy ismeretlennel látatlanban inkognitóban?
2016. jan. 11. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én inkább ismeretlennel de ismerőssel is :)
2016. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lanyokkal, akar ismeretlenul is. Nincs annal jobb *_*

(Pasi vagyok szoval pasik ne irjanak :D )

2016. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
en fiu vagyok de idosebb lanyokkal vagy nokkel szeretek beszelgetni :)
2016. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne, ha lenne olyan ismerős lány, akivel olyan viszonyom lenne, hogy ezt megbeszélhetném. De addig maradnak az ismeretlen lányok.:)

(F)

2016. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 PearlDiver ***** válasza:
Érdekes én a barátnőmmel szoktam
2016. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A párommal.
2016. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mindegy nekem is :D

am vadászok régóta egy csajt akivel lehet jókat storyzni szexről...valaki? :D

25/F

2016. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nos, pasi vagyok s a következő a helyzet.

Én általában ismeretlenekkel szerettem ilyesmiről beszélgetni, s úgy tűnt, jó okkal.

Bár nagyon sok akitnem ismertem, s próbáltam szóbahozni, nagyon sok azzal álltellen, hogy nem beszél ilyenekről idegenekkel. Míg az ismerősök sem nagyon beszéltek ilyesmiről.


Aztán egyszer lett egy oylan lány ismerősöm, aki mindent kibeszélt, s kikérdezett engem is.


ekkor arra jöttem rá, hogy ismerőssel kibeszélni ezeket sokkal izgalmasabb. Csak kevés rá a jelentkező.

2016. jan. 11. 13:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Most furcsának tűnök, hogy én az aktuális barátommal beszélem ki? Abban mi a jó ha kibeszéled és nem történik semmi? Álmodozni magamban is tudok
2016. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. :D A pillanatnyi kedvemtől függ, meg attól, hogy ki nyitott rá és ki nem.
2016. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!