Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom mióta terhes nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mióta terhes nem akar orálisan kielégíteni, m mert azt mondja hányingert kap mikor a szájában megyek el és nem bírja lenyelni. Más is volt így terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Korábban megcsinálta nem zavartatta. De mióta terhes 2. hónapos azóta sosem akarja, ma megtette és ott köpködött előttem hogy fúj meg hogy ahogy a szájába ment az a meleg nyákos cucc majdnem elhányta magát. Szarul esett, de ha már annyira akartam és megtette inkább végig hallgattam nehesztelés nélkül pláne, hogy előre kiszögezte hogy szóljak mikor jövök én meg nem szóltam ő meg nem vette ki hagyta. Viszont utána amiket mondott kicsit szarul esett, de örültem, hogy megtette. Terhesség alatt ez normális?

2016. jan. 28. 12:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Másodszorra írod ki a kérdést. Értsd már meg, hogy ez normális.
2016. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%
És az ilyen ostoba, önző emberek még szaporodnak is. Miért??
2016. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 mrsatxs válasza:
65%
Mekkora óriási tapló vagy!
2016. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!