Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom mióta terhes nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mióta terhes nem akar orálisan kielégíteni, m mert azt mondja hányingert kap mikor a szájában megyek el és nem bírja lenyelni. Más is volt így terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Korábban megcsinálta nem zavartatta. De mióta terhes 2. hónapos azóta sosem akarja, ma megtette és ott köpködött előttem hogy fúj meg hogy ahogy a szájába ment az a meleg nyákos cucc majdnem elhányta magát. Szarul esett, de ha már annyira akartam és megtette inkább végig hallgattam nehesztelés nélkül pláne, hogy előre kiszögezte hogy szóljak mikor jövök én meg nem szóltam ő meg nem vette ki hagyta. Viszont utána amiket mondott kicsit szarul esett, de örültem, hogy megtette. Terhesség alatt ez normális?

2016. jan. 28. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

A múltkor is kiírtad ezt a kérdést, azóta annyi változott, hogy csak megoldottad, hogy torkon tudd lőni.

Akkor is mindenki leírta, hogy igen, teljesen normális, ha éjjel-nappal hányingere van, akkor nem akarja, hogy valaki böködje a farkával a garatot, mert még a végén le is hány. Meg is érdemelted volna.


Annyit érsz el, hogy el fog menni a kedve az egésztől, és egyáltalán nem lesz kedve a szo.páshoz, aztán a szexhez sem.


Én is két hónapos terhes vagyok, erős hányingerem van reggel, de szerencsére a párom nem csak egy szo.pógépet lát bennem, úgyhogy ha nincs kedvem, nem csinálom. És nem dugdossa a számba akaratom ellenére, mert ilyenért akkor is telibehányom, ha nem vagyok terhes.


Egy utolsó, büdös bunkó vagy, az a nagy helyzet.

És akkor mi van, ha most pár hétig nem leszel minden nap kétszer leszo.pva??? Összedől a világ??


Szülés után öt-hat hétig meg CSAK szo.pás lesz, mert szexelni nem lehet. Már ha hajlandó ezek után a párod egyáltalán a szájába erőltetni a farkadat, és nem fogja el az undor.


A nők már csak ilyenek: minél jobban erőltetsz valamit, annál kevésbé akarják, és ha ráadásul akarata ellenére megteszed vele, egy életre elveszed a kedvét.


A nőd helyében erősen gondolkodnék azon, mit keresek egy ilyen primitív fa.sz mellett, nem hogy gyereket is szüljek is neki.

Nem kell gondolkodni, mi lesz veletek öt év múlva...


A szülés után megváltozik minden, nem lesz akkor és úgy szex, ahogy akarod, szóval legkésőbb az év végén ti már nem lesztek együtt. Ezt most megmondom, majd írj, ha tévedek.

2016. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha büdös a fa.szod és nyákos a spermád, akkor jó eséllyel összeszedtél egy frankó bakteriális fertőzést, amit kezeltetni kéne. :D


És akkor is el fogja hányni magát a csajod, ha nem lesz terhes, mert a bűzlő fa.sz gusztustalan.


Látom, mekkora a szerelem, ha le se sza.rod, és annyiba nem veszed, hogy legalább lemosd a farkad, ha már le akarod magad szo.patni.

2016. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért finnyáskodik az illatokra, mert terhes, te idióta.
2016. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy kicsit önző?
2016. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Hányszor írod még ki ezt???
2016. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
96%
Nyakamat rá,hogy provokálós,válaszvadász,kamu kérdés!
2016. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem csodálom, nekem attól hányingerem lett, hogy elolvastam, meg az utolsó kommentedtől, pedig terhes se vagyok.
2016. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%

Én azért elszégyellném magamat a helyedben! Megkért valamire, amit te figyelmen kívül hagytál. Ráadásul állapotos is, amikor lelkileg is sokkal érzékenyebb egy nő.

A volt barátom egyszer játszotta el azt velem, hogy a számba élvezett, pedig megbeszéltük kismilliószor, hogy nem akarom. Nálam a bizalom akkor szűnt meg teljesen. Hogyan bízhatnék meg valakiben, aki még az ennyire intim pillanatokban is képes visszaélni a helyzettel.

Furcsa, hogy te vagy felháborodva.

2016. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell visszamenni csajozni. Majd ha szült, dugni sem akar.
2016. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy ilyen embernek szül a párod.
2016. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!