Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm 4 hónapos terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 4 hónapos terhes és behatolaskor nagyon fáj neki, azt mondja olyan érzés mintha újra szűz lenne, mitől lehet?

Figyelt kérdés

#szex #terhesség #terhesség alatt szex
2015. dec. 4. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ez van, még 5 hónap bírd ki
2015. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mióta áll fenn ez az állapot, de szerintem fontos lenne, hogy elmenjen ezzel a panaszával orvoshoz (ha még nem volt ilyen irányú kivizsgáláson), mert ez sajnos lehet egy olyan fertőzés következménye, ami nem jár más, szembetűnő tünetekkel, viszont fenntart egy enyhe gyulladásos állapotot.


A terhesség alatt a megváltozott hormonális viszonyok, illetve hüvelyflóra miatt nagyobb is a kockázat bizonyos típusú fertőzésekre, és nem csak azért lenne fontos egy ilyen irányú vizsgálat, mert ez szex közben fájdalmat okoz, hanem azért is, mert ha kezeletlenül marad, okozhat komolyabb problémát. Megijeszteni tényleg nem akarlak, de a baba egészsége szempontjából is fontos lenne, hogy kiderüljön, hogy van-e valami fertőzése, és ha igen, mielőbb kezeljék.

2015. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
tán szeressed, ha már a te gyerekedet várja
2015. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos terhes a párom és 6 hónapja semmi nincs köztünk mert folyamatosan fáj a hasa...én nyertem
2015. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!