Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátnőm két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm két és fél hónapon keresztül játszotta, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Nem tagadom... Felelőtlenek voltunk, és védekezés nélkül egymásnak estünk. (SOHA NE CSINÁLJATOK ILYET!!!)

Kétszer mentem el, s kis szünet után újra folytattuk.

Emellett olyan a kapcsolatunk, hogy sokszor szivatjuk egymást, de ez nagyon betett. Eljátszotta, hogy két hónapon keresztül nem jött meg neki, mindennap gyomorideggel feküdtem le, és keltem fel. Aztán éppen ma azt mondja mondanom kell valamit.

Biztosra vettem, hogy bevallja, hogy terhes.

Aztán megszólal: "VÉGIG SZIVATTALAK" Elmentem kocsmázni, most egy ismerősömnél vagyok, látni se akarom.



2015. dec. 17. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
xD
2015. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szakits vele. Ennel gyerekesebbet nem is tehetett volna. Ilyennel nem lehet viccelni. Akkor hatha megtanulja h ez nem trefa dolog. Sajnálom h ilyen a varatnod. En sose tennek ilyet!
2015. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én páros lábbal rúgnám ki. Ez nem jó vicc. Lehet, hogy nem is viccből csinálta, hanem el akart érni nálad valamit, az pedig még rosszabb.
2015. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* barátnőd
2015. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
tanulság: ne szexelj védekezés nélkül
2015. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Durva szívatás. :D

Viszont. Ha tizenéves lennék, én sem nézném jó szemmel, mert nem készültem fel még az apaságra. De ha szeretem, megbocsátanék neki, és megbeszélném vele, ilyen módon ne szívasson, mert nem tesz jót idegileg.

Felnőtt, érett férfiként, meg örülnék is neki. de ha kiderülne hogy tényleg szívatott, akkor annak nem örülnék, amiért beleéltem magam, és így lóvá tett. Ezt is megbeszélném vele.

2015. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azzal a lendülettel be kellett volna "vallanod" hogy te viszont lehet hogy HIV-pozitív vagy és még vársz az orvosi eredményekre. Pár nap múlva meg "csak szívattalak".
2015. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Just a prank, bro!"


komolyan: rúgd ki. Ez túl durva vicc. Mintha azt kamuzta volna hogy rákos vagy valami, ebben a helyzetben. AKár bejátszhatod azt is, hogy te meg tripperes vagy, bár ezt akkor kellett volna.

2015. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jogos. Mi a francert kell vedekezes nelkul egymasnak esni es meg annyira se vagy kepes hogy kihuzd amikor kell! Most jol beszaratott, remelhetoleg legkozelebb vigyazni fogsz legalabb.
2015. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Lehet így akart rávenni, hogy ezentúl húzz mindig gumit a farkadra.

Képzeld el, ő mit élne át minden nap, élete hátralévő részében, ha kiderül hogy terhes lett.

Neked marha egyszerű, ha nem tartasz rá igényt, otthagyod a csajt, aztán nézegethet, te meg éled tovább a világodat. Ő meg nevelhet egyedül egy gyereket, akit nem akart.


Másrészt simán előfordulhat, hogy két hónapig nem jön meg, és most derült ki 100%-ra, hogy nem terhes. Nekem pl. a doki is csak a második hónapban (8 hetes terhességnél) bólintott rá, hogy ez már tényleg az.

Gondolom fordítva is igaz.

2015. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!