Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátnőm két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm két és fél hónapon keresztül játszotta, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Nem tagadom... Felelőtlenek voltunk, és védekezés nélkül egymásnak estünk. (SOHA NE CSINÁLJATOK ILYET!!!)

Kétszer mentem el, s kis szünet után újra folytattuk.

Emellett olyan a kapcsolatunk, hogy sokszor szivatjuk egymást, de ez nagyon betett. Eljátszotta, hogy két hónapon keresztül nem jött meg neki, mindennap gyomorideggel feküdtem le, és keltem fel. Aztán éppen ma azt mondja mondanom kell valamit.

Biztosra vettem, hogy bevallja, hogy terhes.

Aztán megszólal: "VÉGIG SZIVATTALAK" Elmentem kocsmázni, most egy ismerősömnél vagyok, látni se akarom.



2015. dec. 17. 17:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én elhajtanám a csudába....
2015. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!