Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjem mindenhol szexelne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem mindenhol szexelne, miért csak az jár a fejében?

Figyelt kérdés
Egy nap 20x tuti elmondja, hogy "akkor leszopsz?" és hasonlókat. Ha veszünk valamit, akkor a szexhez köti, hogy "csak akkor vesszük meg ha leszopsz".Annyira unalmas már folyton ezt hallgatni. Már ott tartok, hogy menjen és keressen magának szexpartnert, mert én nem fogok egy nap 20x szexelni és szopni se az ő kifejezésével. Egyébként hetente kb 6x tuti van szex, de ez is kevés neki. Van már gyerekünk is, van hogy ő éjfélkor alszik el,de azért a szex belefér utána. De ez is kevés neki. Most tényleg orálozni kellene pl reggel amikor felkeltünk,ebéd után, filmezés közben, autóban úgy hogy a gyerekünk hátul van, ha a gyerekünk mesézik... És ezeken megharagszik, mert nem ugrok neki.
2016. jan. 25. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem xopnál le egy nagy büdös faxt?


De, csak nem a tiédet.



Pár ilyen válasz és leszokik róla.


Ez már nem arról szól, hogy kíván, hane arról, hogy meg akar alázni.

2016. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

És mi lenne, ha fordítanál a helyzeten? Én a helyedben egy váratlan pillanatban belökném az ágyba, jól kikötözném, betömném, leragasztanám a száját, és szépen elmondanám neki, hogy "Innentől a szex csak rólam fog szólni. Neked az egyetlen örömöd az lesz, hogy boldoggá tehetsz engem, lesni fogod az óhajaimat."


És abban a pillanatban jól felizgatnám, és tudatnám vele, hogy "én háromszor akarok elélvezni, és te szépen bírni fogod elélvezés nélkül, különben büntetést kapsz". Lovagolnék rajta, ringatnám rajta a csípőmet, karmolnám a mellkasát érzékien stb. Ha elélveztem háromszor, hoznék némi jeget, amit a farkára tennék, hadd lankadjon le neki és menjen össze kicsire. Nem élvezhetne el ezzel az alkalommal. Erényövet tennék a farkára, a kulcsot jól eldugnám, és míg ki van kötözve, lefektetném a szabályokat: "Jól figyelj! Ha jó kisfiú leszel, kedves leszel velem, nem beszélsz hozzám mocskos dolgokat, nem hozod fel egyszer sem a szexet, holnap megengedem, hogy elélvezz. Ha nem így teszel, egy hétig rajtad marad az erényöv."


Fontos, hogy legyél szavatartó, a bizalmat ne rontsa le ez a játék. Ha pedig bedurvul, netán megüt téged, azonnal látleletet vetetnék és tudatnám vele, hogy hajlandó vagyok feljelenteni őt.


22/L

2016. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyszerű egy házasság ez.
2016. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Remélem ez egy kamu kérdés.Ha nem akkor az emberiség megérett a pusztulásra :D


Na viccet félretéve jó nagy bunkó a férjed.Előttem írták ez orvosi est.Egyszer szólna ilyet akkor a házasságnak annyi lenne.Legyen benned egy kis tartás.

Nem kezdett elszedni vagy inni valamit a férjed?Gondolok alkoholra/drogra?Mert akkor szokott valaki így kifordulni magából.Mondd neki hogy önkielégítsen hát ha akkor nem lenne ennyire "kanos".


Ha sokáig folytatja ezt a viselkedést és nem érzed magad jól a házasságba lehet gondolkodni kéne váláson ne hogy lelkileg tönkre menj és miatta megutáld a szexet.A szex elvileg egy örömforrás.

2016. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!