Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjem mindenhol szexelne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem mindenhol szexelne, miért csak az jár a fejében?

Figyelt kérdés
Egy nap 20x tuti elmondja, hogy "akkor leszopsz?" és hasonlókat. Ha veszünk valamit, akkor a szexhez köti, hogy "csak akkor vesszük meg ha leszopsz".Annyira unalmas már folyton ezt hallgatni. Már ott tartok, hogy menjen és keressen magának szexpartnert, mert én nem fogok egy nap 20x szexelni és szopni se az ő kifejezésével. Egyébként hetente kb 6x tuti van szex, de ez is kevés neki. Van már gyerekünk is, van hogy ő éjfélkor alszik el,de azért a szex belefér utána. De ez is kevés neki. Most tényleg orálozni kellene pl reggel amikor felkeltünk,ebéd után, filmezés közben, autóban úgy hogy a gyerekünk hátul van, ha a gyerekünk mesézik... És ezeken megharagszik, mert nem ugrok neki.
2016. jan. 25. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És mennyi ideig tart nálatok egy szex?
2016. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hetente 6x? Jól nyomjátok. Egy ilyen feleségnek én is örülnék.


33/F

2016. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Beteg a pasi! Egyrészt undorító, ahogy kifejezi magát. Én soha nem beszélnék így a feleségemmel. Másrészt meg ez nem így működik. Akkor van szex, ha mindkét fél akarja és nem vagyunk fáradtak. Van olyan hét, hogy semmi nincs, mert annyi a tennivaló, aztán amikor szabi van, vagy lazább hét, akkor sűrű a szex is. Én olyankor, ha látom, h a feleségem hulla fáradt és mozdulni sem bír, akkor fogom magam elvonulok és kiverem. De csak akkor, ha nagyon kanos vagyok. Ha nem, akkor inkább várok vele. Hétköznap egyébként nekem sincs sok kedvem hozzá. 11óra elmegy a melóval és az utazgatással és mindig van elintézni való is. Rendszerint hulladék vagyok estére és meg sem fordul a fejemben a szex. Irigylem, akiknek több szabadidejük van, de ez van. Hétvégén van inkább akció.
2016. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy ő még meló után is akarja. Meg tenyleg rengeteg a tenni való a gyerek körül.(2,5éves) van h éjfélkor alszik el, és még akkor is szexelünk. Sajnos ilyen csúnyán mondja, ahogy leírtam.sőt van még egy kedvenc mondata. "nem akarsz leszopni egy nagy büdös faszt?" Ezzel mégjobban elveszi a hangulatomat. 10éve vagyunk együtt. Ha nem kapja meg megsértődik. Ilyenkor hozzá sem lehet szólni aznap vagy másnap. Ezekből van a vita aztán minden nap. Én azon se csodálkoznék, ha menni prodtikhoz. Én egyszerűen képtelen vagyok ennyi szexet és orált megtenni a napi teendők mellett.
2016. jan. 25. 16:04
 5/14 A kérdező kommentje:
Első kérdezőnek:általában 40-60perc. Van hogy kevesebb van hogy több.
2016. jan. 25. 16:06
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Örülj neki, hogy kíván téged. Nyilván tudsz valamit a szexben anyuci :D De azért a stílusa alpári, és azt is megérthetné, hogy nem egy ba..ógép vagy.
2016. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Válaszold neki ezt: "...háát, tudod, épp erről fantáziáltam, de ezzel az unalmas szöveggel teljesen elvetted a kedvem. Most várjál türelmesen, amíg újra megjön, és ne rombold le az idillt az ilyen otromba, gyerekes dumával!"
2016. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Pfff...

Nekem egyszer mondana ilyet. Először és utoljára.

A felesége vagy vagy s.opógép??

2016. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a stílus undorító. milyen ember az ilyen? Jó, hogy nem mondja még mellé, hogy "te büdös kqrva!" Viccen kívül, ő már orvosi eset. Kezeltetni kellene. Pffff undorító! Még a hideg is kirázott tőle, ahogy olvastam.
2016. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:( régebben nem volt ilyen.
2016. jan. 25. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!