Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezhet párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet párkapcsolat szex nélkül?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert hallottam róla hogy Jehova tanúi házasságon kívül nem szexelnem. Én viszont ismerek Jehova közösséget amelyben vannak fiatal párok de nincsenek megesküdve.
2016. jan. 24. 09:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi a fax ez valami óvoda?:D

2 aszexuális,oké.

Ez így elfogadható.

Van ilyen,de ritka.

Mégis miért lettem lepontozva?:D

2016. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Dr. Lecter, azért, mert neked csak szexre kellenek a lányok, vannak még olyan kapcsolatok, ahol a szexen kívül kismillió dolgot lehet még együtt csinálni. Majd ha elég érett leszel s lesz neked is egy normális, tarzós kapcsolatod, akkor meg fogod érteni. :) Persze, fontos a szex a kapcsolatban, de nem vágyhat rá minden ember, ezt el kell fogadni. Te sem szeretsz biztosan olyas valamit, amit más meg igen, mégsem ítélkezik feletted. Ezt is csak azért teszed, mert egy tudatlan kis 13-14 éves taknyos gyerek vagy, akinek nincsenek barátai és itt trollkodik bele olyanba, amiről fogalmad sincs és nem csak itt csinálod. Nem értem hogy nem lettél még kitíltva az oldalról, nagyon jó protekciód lehet.
2016. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Aszexuálisok között, illetve kompromisszumot kötött párok között működik, persze.
2016. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

#12


Gratulálok, most bizonyítottad ostobaságodat! Csak így tovább!

2016. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13-14

Mégis miről beszéltek?

Milyen kompromisszum?

Vegyünk 2 egészséges felnőtt embert,akik szerelmesek,nem aszexuális egyik sem.

Nem létezik,hogy az egyik legalább ne kívánná a másikat,és akkor a másik iránti odaadásból,vagy szeretetből nem dugnak.

Csodás.

Elfojtott vágyak,bravó.

Ebből aztán lelki bajok,megcsalás....folytassam?

Ezzel nem azt mondom,hogy a szex a legfontosabb dolog egy kapcsolatban,sőt.

Olyat még el tudok képzelni,hogy sok év házasság után,meg a korral a libidó is csökken,meg...stb.

Ennyit erről.:D

2016. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy várki bármennyire okoskodik itt, ezt csak az érti aki aszexuális. Én is régóta keresek egy aszekszuális lányt, mint pl. a 12-es, de rettentő nehéz találni mert nagyon kevés. 23/F
2016. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!