Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek hoyg túl kövér vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hoyg túl kövér vagyok a szexhez?

Figyelt kérdés
Új a pasi, most csinálnánk először és a hasamon van felesleg rendesen. Ruhába nem látszik de anélkül nagyon. Mi van ha nem tetszek neki így? Ha nem tud felizgulni rám?
2016. jan. 9. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor keresel olyat, aki majd elfogad.
2016. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sört önteni a lány puncijába, és onnan kilefetyelni.
2016. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha csak a hasadon látszik ak kövér nem lehetsz.
2016. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hoppá, a másodikat nem ide szántam. xD
2016. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi.
2016. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 opened paradise ***** válasza:

4.

Pedig lehet,hogy itt is feledtetné a gondokat :D

2016. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem jó a túl vékony nő se mert azon nincs mit fogni. ;)
2016. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
diétázz,szigorúan.
2016. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha csak a hasadon látszik, csak van egy kis pocid de kövér nem vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfit (szerintem, illetve inkább engem) nem kifejezetten a női test látványa izgat csak fel. Persze az is (nyilván :)), de inkább a kisugárzása. A mozdulatai, az érintése, az illata, a hangja, a sóhajai. Nagyon sok tényező alakítja a nő iránt érzett vágyaimat. Van, hogy pusztán attól megkívánom, mert látom, hogy ő mennyire kíván engem. :) Fontos, hogy elfogadd magad és ne szorongj a tested miatt. Ha magabiztos vagy és elfogadod magad, sokkal felszabadultabb leszel és ezt a férfiak is megérzik. És ez nagyon imponáló. :) Ha mindemellett még jó is vagy az ágyban, az már csak hab a tortán. Én speciel sokkal inkább maradnék egy olyan nő mellett, aki lehet, hogy nem az ideálom, viszont érett szexuális kultúrája van, mint egy álomnő mellett, aki csak fekszik alattam, mint egy darab fa és hagyja, hogy dögönyözzem. :)
2016. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!