Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok ennyire szűk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szűk?

Figyelt kérdés
Lehetne a kérdésem az ezredik ezzel a témával kapcsolatban, de nekem kicsit más a problémám, mint amikről különböző fórumokon, női portálokon olvastam. A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de az utóbbi 1-2 hónapban szinte soha nem jön össze a szex, mert azt mondja nagyon szorítom és fáj neki. Amitől furcsa nekem ez a dolog, hogy én abszolút nem érzek fájdalmat, vagy különbséget, kívánom őt és el tudok menni mindig. Nem érzem magam szűknek sem, lehet hogy igazából nem velem van a probléma?

2016. jan. 6. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés....

nem jön össze a szex...lehet, hogy mással csinálja már és veled nem akar és ez egy jó kifogás?

2016. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, látom rajta hogy akarja...
2016. jan. 7. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kezdtél el sportolni valamit, ami miatt megerősödtek ott az izmaid? Lehet emiatt szorítod, tudtodon kívül.

Csak tipp.

2016. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem sportolok semmit :D de bárcsak emiatt lenne
2016. jan. 7. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyet én még életemben nem hallottam. Hogy egy srác azért vinnyogjon, mert túl szűk a nője..

Azt előre mondom, hogy az egy férfinak fájdalommal nem jár. Talán elképzelhető, hogy a fiúdnak van valami problémája. Fitymaszűkület??

2016. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az nem fáj neki ha szopod?


Hát én örülnék ha olyan szűk lenne de szerintem sokan mások is. Kizárt, hogy annyira erősen tudd szorítani puncival, hogy fájjon. Ott a csávóval van valami gond.

2016. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2016. jan. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!