Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűk lennék hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűk lennék hogy a párom mindig gyorsan el megy?

Figyelt kérdés

Vagy ennek mi lehet még az oka?

Nem tudom mi számít annyira szűknek, de elég jól szokta élvezni (van mikor elég nedves és "kitágulok" ilyenkor megszoktuk törölni ott lent és már jó is)

Mivel gyorsan el megy nem is szokott lenni 2ik menet így nekem kicsit kellemetlen h mindig orgazmus nélkül maradok..

Szokta mondani h ajj már megint gyorsan elment fél óra és folytatjuk... De ez eddig sosem történt még meg :(



2015. dec. 14. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj hogy, te szűk vagy. Hanem az, hogy a pasid nem tudja kontrollálni magát, és hamar elsül.

+önző is, mert legalább annyit megtehetne hogy, kényeztetne téged tovább, amíg el nem élvezel.

2015. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

És mostanában mondtam is neki h én nem kívánom/akarom a sexet..

De ez nem igazán hatja meg, ha fel izgul ő akkor nehezen lehet neki nemet mondani mert úgy is eléri a célját.

Szóval semmi előjáték nem szokott lenni, h én kicsit felizguljak már. Aztán csak 1 pózban szokta csinálni ahogy neki kényelmes... 5p el élvez és kész. :(

Pár hónapja csináltuk több pózban is, kutya, guggolva, oldalról, fekve hátulról stb stb. De már nem.

2015. dec. 14. 16:53
 3/16 anonim ***** válasza:
A srác ügyetlen. Számos gyors maszturbálás lehet itt a háttérben, amiért hamar elsül. Gyakorolnia kéne elnyújtani, ha már maszturbál is. Illetve ne mozogjon olyan gyorsan benned, ha hamar elmegy, plusz az ujjaiddal is rászoríthatnál a farka tövére aktus közben. Vagy meg is állhatna 1-2 percig, és benned tartózkodva csak ölelkeznétek, mint a tantrikus szexben. Majd folytatná.
2015. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3-as.

Nem ügyetlen a pasija, hanem nagyon önző és szánalmas.

Ha valaki ügyetlen is, akkor gyakorolja, fedezze fel a másik testét, érzékeny pontjait, figyelje a reakciókat és uralkodjon magán. Ebből hamarosan szakítás lesz, ha így folytatja.

2015. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ügyetlenbe nálam az önző is beletartozik :)
2015. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nálunk is hasonló volt az elején a probléma hogy ő elsült hamar majd orgazmus nélkül otthagyott, erre a megoldás az lett h elélvezett és mondtam neki h folytassa mintha mi sem történt volna, közben kifolyt egy törölközőre a cucc, de így sikerült elélveznem :) azóta már ő is egyre edzetebb


19/L

2015. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pasi, de ha még ő lenne a legbénább pasi is a földön, a "fél óra, és folytatjuk" akkor is a minimum lenne, hogy Neked is jó legyen már...

Én dobnám.

2015. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is hamar el tudok sülni, de van kellő előjáték. Aztán addig az 5-8 percig, amíg újra harcba lendülök, még több előjáték és kényeztetés és új menet, ami akár 30 percig is tarthat. Ezt a párod is megtehetné, de egy önző tulok. Csak az kell neki, hogy hamar elmenjen és kész. Én el se tudnám képzelni, hogy így otthagyjam a párom felizgulva. Számomra nem teljes az aktus, ha ő még nem élvezett el. Ha nem is bírnám végig a 2. menetet, akkor is játszanék vele, amíg el nem megy. Hagyd ott a tulkot.
2015. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amíg nem sikerül konrolálni magát, megtanulni visszafogni az élvezést, addig használhatná a nyelvét vagy a kezét! De így nagyon önzőnek tünik! f.
2015. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Orál nála nem téma. Eleinte én csináltam neki, de ő ki jelentette h ő nem fogja. Jó hát mondom akkor én sem ;)

Kézzel meg nem szokott kényeztetni :/

Nagyon ritkán csinálta h a csiklóm ingerelte de azt is durván, gyorsan (gondolom már alig várta h betegye annyira fel volt izgulva) Szóval az sem volt jó..

. Felhoztam neki a témát h ez így nem jó h ő élvezi én meg nem, kéne vmi előjáték.. Erre mit mondd?

Vibrátor, gésa golyó, (tehát kellékek) . Hát mondom ennyi erővel már le is cserélhetnélek egy vibrátorra... Így hol marad az érzelem?

Tehát ebből azt következtettem ki h ő nem igazán akar tenni ez ügyben h én felizguljak , pedig ehhez ő kéne.. Nem pedig egy vibri. Nem? Volt vki hasonló helyzetben?

2015. dec. 14. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!