Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Arra lennék kivéncsi a délvidé...

Arra lennék kivéncsi a délvidékröl(vajdaságból) hogy hogyan juthatnék gyorsan pénzhez?

Figyelt kérdés
Eszköz nem számit!:D
2011. dec. 22. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Csempéssz koszovói szerbeket.

Csak NE ide lécci (Magyarországra), hanem mondjuk Ausztriába vagy Szlovéniába. Jobb körülmények közé is kerülnek, meg nem is lesz itt több mocskos rác állat.

2011. dec. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy,akkor állj ki az út szélére,és hátha elvisznek egy laza fuvarra..xD más nem jutott eszembe most. lol
2011. dec. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fiú, akkor is megteheti :)
2011. dec. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
25éves fiucska vagyok és köszönöm a válaszokat igazán jot nevettem rajtuk!
2011. dec. 22. 17:40
 5/8 Napkiraly ***** válasza:
ha "fiúcska" vagy akkor hírdesd magad a neten :-) Vagy koszovóban vesznek vesét kilóra
2011. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazábol joképü fiatal ember vagyok!:D

Nemtudod menyiért veszik?:D

2011. dec. 23. 00:40
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
Akkor maradj az első verziónál, a vese veszélyes még mást is eladnak :-) Ha kevesebb pénz kell add ela cuccaidat zsibvasar.hu-n
2011. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Rabolj ki egy bankot! (Te,irtad,hogy eszköz nem számit) :D

Amúgy,vajdasádi vagyok.

2012. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!