Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszerű kérdés: Mivel lehet...

Egyszerű kérdés: Mivel lehet legalább 200 ezret keresni, amihez nem kell : fizika, kémia, matek, biológia?

Figyelt kérdés
Mert egy csöppet nulla vagyok, de pénzt keresni szeretnék, viszont szüleimnek nincs pénze befizetni egyetemekre, és nem biztos hogy lesz 440 pontom, hogy bejussak államilag támogatottra..
2011. ápr. 5. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy jól menő vállalkozással még többet is :)

Egyetemre viszont érdemes ráhajtani, ha jó érettségit csinálsz, akkor simán lehet sok pontod.

2011. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
66%
CNC. nem kell rögtön programozónak menni, elég a gépkezelő. 1 gépnél nekem 130 volt az induló fizu, 2 gépre 180, most van 2 gépem, meg egy megmunkáló központom,amit kezelek.van vele meló, de nem szakadok meg :) 220. egyelőre.... :D
2011. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első két válaszoló: mindkettőhöz azért kell a matek rendesen...

esetleg ha lány vagy, akkor van egy cenzúrázott ötletem, bár a biológiának ahhoz is köze van...

esetleg művészpálya, de ahhoz is vagy sok év gyakorlás és kitartás kell, vagy a korábban említett cenzúrázott ötlet...

esetleg külföldön idősápoló, mosogató, gyümölcs/zöldségszedő stb

2011. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
vagy értékesítői meló
2011. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Se matek, se fizika, se kémia, se biosz? BÖLCSÉSZNEK jó leszel.
2011. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van nyelvtudásod, akkor call centerbe elmehetsz. 3 nyelvnél már fizetnek nettó 220-at is. 2 nyelvre 180-at... és ahhoz csak kis számtech tudás kell.
2011. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
CNCre ne alapozz, lehet vele jól keresni, de inkább nem. Nekem egy nagyon kivételesen és szerencsées alakult 400ezres állásom szűnt meg, mert kivonult a cég, igaz, hogy viszonylag hamar találtam másik munkát de nagyon rosszul esik 130ezerért dolgozni. És még örülhetek is, mert van aki csak 90-100at kap. És nem úgy néz ki, hogy egy hamar jobb lesz ebből.
2011. ápr. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ásóval
2011. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
MENJÉL KURVÁNAK!!!!!
2011. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!