Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl szűk vagyok, összeszűkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szűk vagyok, összeszűkül a hüvelyem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal már párszor próbálkoztunk ujjal, de sose sikerült. Először nyelvvel próbálta, azzal minimálisan fájt, utána 1 ujjal, de hihetetlenül fájt elkezdtem sírni annyira. Olyan volt mintha nem férne be a hüvelyembe, mintha egy éles tárgy szét akarná feszíteni. Kb. a hártyánál pedig még erősebben fájt és abbahagytuk, mert nem bírtam már. Mikor kb. 1 cm-t belenyomott ujjával már az hihetetlenül fájt. Következő alkalommal mondta, hogy 1 ujja se ment be semennyire, olyan mintha összezárult volna a hüvelyem és ő is ezt érezte. Megnéztem tükörbe és nem is láttam a hüvelybemenetet akkor és ő se látta. Sokat szoktunk előjátékozni és nagyon be vagyok nedvesedve. Még szűz vagyok és nagyon szeretném már, orgazmusom mindig van. Hozzáteszem, hogy nagyon stresszes vagyok most, elég sok szörnyű dolog összejött az életben. Segítsetek léci, mert teljesen tanácstalanok vagyunk már, minden nap emiatt stresszelek már.


23/L


2015. dec. 18. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem viccelek de segítségre van szükséged. Nem hinném hogy testi bajod van vagy a pasidal lenne baj. Itt fejben van gond ameddig lelkileg nem jössz rendbe, addig ez a probléma fent fog állni. Ha teheted keress fel egy szakembert vagy beszélgess a pároddal próbáljátok megtalálni azt a problémát amiért nem tudsz teljesen ellazulni. Talán a sok szőrnyű dolog az életedben lesz a baj.

26F

2015. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a vaginizmusnak nevezett dolog, szexuálpszichológust keress fel. Nem szervi, hanem lelki okai vannak.
2015. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi az esélye, hogy betegség miatt van? Bár szerintem nulla, mert nincs semmi más tünet, ezen kívül amit fent leírtam.
2015. dec. 18. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy a stressz, mert ezen gorcsolsz
2015. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pillanatnyi félelemből,ijedtségből BEFESZÍTED A CSÍPŐD! Ez a baj,100%. Igaz h kicsit mindenképp fájni fog,de ha nem feszíted be magad menni fog,először próbálja meg a barátod kisujjal,tapogassa ki a pici nyílást a szűzhártyán,és tágítsa finoman,fokozatosan,használjatok síkosítót,és NE feszítsd be a hasad kicsit se,akkor se ha fáj-így kevésbé fog,menni fog ne izgulj. ;-)
2015. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az nehezíti a helyzetet, hogy hason feküdtem közben?
2015. dec. 18. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,lehet,de nem biztos, a legjobb hozzáférhetőség érdekében jobb először háton fekve,szét tett lábakkal,ha már ujjal megy,és pénisszel próbálkoztok esetleg tehetsz egy kispárnát a feneked alá-megkönnyíti a behatolást,de kényelmesen helyezkedj el rajta,ne feszülj,és ne távolodj közben a párodtól,ne húzd el magad mert az is megnehezíti. Sok sikert.
2015. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

TLC-n volt hasonló vagyis ugyan ez ..annyival máűsabb volt h a 22 éves csaj sose nyult magához meg stb mert a vallása nem engedte és mikor össze házasodott a párjával és próbálták volna nem jött össze..és igen ezt hivják vaginizmusnak és ennek legtöbbször lelki okai vannak...

A műsorban az volt h a csajnak kezelésre kellet járnia amit bocsi h ezt mondom de viccnek tartottam mert 5000$ kellet nekik fizetni azért h 12 alkalommal vibrátorozza meg ujjazza magát egy asztalon a korterembe....és közbe az igaz h a lelkét is gyogyítgadták és aszem 1 éves kezelés után minden rendbe jött...

De az én tanácsom inkább az h menj el egy szexológushoz vagy egy pszichológushoz és próbáld magad kényeztetni és talán jobb lesz és még nagyon fizetned se kellett érte

2015. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!