Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakran van orgazmusom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran van orgazmusom, miközben alszom, és arra kelek fel, hogy lüktet a hüvelyem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tagadom, hogy még szűz vagyok, és gyakran fantáziálgatok vad, kemény, perverz szexekről, és ezmiatt általában ilyenekről is álmodom. Mondhatni már kivagyok éhezve. De ez tényleg gyakori. Másnál is előszokott ez fordulni? 21\n

2015. aug. 25. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális :) Nekem is szokott ilyen lenni, sőt még napközben is, suliban, ha szexre gondolok. Ne aggódj.

20/L

2015. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lenne normalis? Kene mar egy kokemeny futyi neked. :)
2015. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,ez normális, én csak 18 vagyok, szűz és nekem is vannak szexuális töltetű álmaim,néha arra kelek,hogy magamon matatok. Hát talán ideje lenne egy férfit találni,aki megoldja ezt a kérdést.
2015. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Néha már elég szánalmasnak is érzem magam ezmiatt.

Egyébként akik kérdezték, hogy miért nem szexelek végre, a válasz egyszerű: introvertált típus vagyok, férfiakkal nehezen ismerkedem, félénk vagyok. Àtfutott már nem is egyszer az agyamom, hogy már tényleg annyira szexelhetnékem van, hogy belemegyek egy "komolyabb szexkapcsolatba" csakhogy végre szexelhessek. De valahogy nem tudom rávenni magam.

2015. aug. 25. 15:05
 5/9 liliom99 ***** válasza:
100%
Nekem sajnos ilyen még nem volt, szívesen átélném én is akár minden éjjel:D
2015. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is elő szokott fordulni.De én nem vagyok szűz.Ilyenkor maszti az segít mikor felkelek.
2015. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádnálak benneteket lányok! /F.
2015. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már eddig vártál,akkor tartsd meg ezt a jó szokásodat és várd meg azt aki megérdemli a kincsedet!Nem árt ha van érzelmi kötődés azzal akivel lefekszel.

F40+

2015. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Örülj neki. Pont a fordítottjával van tele ez az oldal.
2015. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!