Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem volt még orgazmusom, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még orgazmusom, ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, két éve van barátom, de még sosem volt orgazmusom...Ami aggasztóbb,hogy nem csak vele nem jön össze de magamban sem. Ettől egyre feszültebb vagyok.. Szerintetek ez normális? Lehet valamilyen pszichés oka ?

2015. aug. 8. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet az is, de lehet hogy simán csak neked nehezebb elérni.

De ne legyél frusztrált emiatt.

2015. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozzon a pasid a csiklóddal, nyaljon kitartóan ameddig csak kell. :) a Csiklóorgazmust sokkal könnyebb ugye elérni.. főleg ha fel vagy izgatva (rendesen).. ha eddig nem élveztél el egyszer sem akkor most hatalmasat fogsz :D

Ha nem megy akkor írj privit :D (bocsi)


22F

2015. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném,csak nem éled bele magad a szexbe rendesen.

Szerintem nem is igazán kívánod,csak azért csinálod mert ebben a korban már illik.

Ha majd tényleg kívánni fogod valakivel akkor jön az orgazmus is és az eszelős érzés lesz.

Egyszer át kell élned,hogy utána újra és újra vissza akarj térni ahhoz az érzéshez.

2015. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as hozzászólónak igaza van... ...én óvodáskoromban vagy előbb tapasztaltam meg az orgazmust, azóta vissza is kívánkozok... ...az oviba is... :-) ...mert amióta felnőttem tragikusabbnál-tragikusabb embereket ismerek meg... :-)
2015. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg szerezz be segédeszközt, és azzal próbáld meg elérni. Vélhetően utána már könnyebb lesz!
2015. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!