Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Őszintén? 21L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Őszintén? 21L

Figyelt kérdés

Fiúk, ha egy lány nem jön be, vagy nem akartok tőle semmit, tesztek neki olyan megjegyzést, hogy ti+ő intimebb környezetben, helyzetben?


Tehát beszélgettek. Kezdeteges még a dolog, az ismerkedés, eddig csak nézegettétek egymást. Aztán hirtelen eszetekbe jut, ahogy beszélgettek, hogy jó lenne most vele és ezt meg is említitek neki.


Ez minek a jele?


2016. jan. 6. 20:27
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
82%
Ha valaki nem jön be, a legkisebb nyomát se adom, h dugnék vele.:D
2016. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen. Ha nem jön be attól még dugnék vele. De nem minden pasi ilyen.



25F

2016. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dugni akarok vele ez annak a jele
2016. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha bejön és akarok tőle valamit, akkor sem mondok neki ilyeneket. Ez nekem így nagyon fura.
2016. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miféle buta kérdés ez? :)

Ha nem tetszik, nyilván nem akarok tőle semmit. Hiába beszélgetünk, ha nem tetszik, meg sem fordul a fejemben ilyesmi hogy megfektetném.

2016. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:

nem

minek?

2016. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha kanos vagyok ,de nem jön be párkapcsolati szempontból attól még írhatok neki ilyeneket. De én tisztázni szoktam ,hogy komolyak-e a szándékaim vagy nem.
2016. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne ha tőle kérdeznéd ezt :D
2016. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

fiúkat nem kell túlbonyolítani.

Dugnálak! - azt jelenti: Dugnálak!

2016. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket szoktam egy lánny ismerősömnek mondani,akivel olykor beszélgetünk, pedig nem dugnám meg, kapcsolatot meg véletlenül sem szeretnék vele.
2016. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!