Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szex közben mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szex közben mindig leveszitek a melltartót?

Figyelt kérdés

A barátommal 3-szor voltunk együtt, de nem veszi le rólam a melltartót. Nem is látott még teljesen meztelenül. Néha bebújtatja a kezét a melltartó alá, rámarkol és ennyi. Elég kicsi mellem van ezért hagyja rajtam, mert zavarja?

Mondjuk leginkább a fenekem izgatja. Azt fogdossa, meg leginkább hátulról csináljuk.

Szerintetek?



2016. jan. 6. 02:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy melltartóban kezdtük el, mert csak lehúzta rólam a nadrágot és durr bele :D de aztán lekerült közben.
2016. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem volt még úgy hogy a nőn rajta maradt a melltartó, vagy én vagy ő de valamelyikünk mindig levette. Elsetudom képzelni hogy fentmaradjon. Az ágyban max combfix maradhat, minden mást leveszek a barátnőmről.
2016. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%
Normál esetben a teljes meztelenséget preferálom, de ha olyan a helyzet, hogy villám szexre készülünk, akkor van amikor csak a bugyi van letolva, és felül minden marad. Én mondjuk ha a bugyi mellé egy ruhadarabot választhatnék ami lekerül, akkor az a zokni lenne, és nem a melltartó. Engem mondjuk alapból lelankaszt, ha a partneren rajta marad a zokni, vagy a harisnya.
2016. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon furcsa, hogy 3-szor volt aktus, de meztelenül még nem látott soha.

Nem kapkodtátok el ezt egy kicsit? Lehet végülis a desszerttel kezdeni az ebédet, csak nem biztos, hogy az a jó.

2016. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz ilyeneken, meg az itteni tinik f@ sz válaszain! Kérdezd meg tőle, Keira! :)

Én azért levenném rólad... ;)

2016. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mindig.Szerintem alap dolog,egyáltalán nem számít a mellméret.Elég furcsán képzeli a szexet,nem lehet valami izgató..
2016. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni hogy a női test egyik legszebb részét ne kényeztessem.
2016. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mindig leveszem,mert utálom ha szorít :)
2016. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Scav ***** válasza:
100%
Én mindig leveszem, mert szeretem a ciciket, főleg ha kicsik. Mostanában a terhesség után feljött pár kiló a feleségemre, a melle is megnőtt, így nem annyira jön be, de majd leedzi :D De így is leveszem a melltartót, mert a bimbik kellenek :D Ha a barátod nem szereti a kicsi melleket, akkor mindek kezdett veled? Lehet, hogy nem komolyan gondolja, csak az "ingyenpunci" kell? Vagy lehet nem érdekli annyira a mell, mert a fenék jobban édekli, ilyen is van. Meg kell beszélni, csak legyen őszinte hozzá.
2016. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
án special szeretem ak kisseb cickokat a barátnömnek is az van... mindig leveszem a melltartoját...vagy megelőz és ő veszi le hahah:Dde ha tényleg hasonlitasz a szinséz csajra az durva muti :D
2016. jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!