Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szex közben mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szex közben mindig leveszitek a melltartót?

Figyelt kérdés

A barátommal 3-szor voltunk együtt, de nem veszi le rólam a melltartót. Nem is látott még teljesen meztelenül. Néha bebújtatja a kezét a melltartó alá, rámarkol és ennyi. Elég kicsi mellem van ezért hagyja rajtam, mert zavarja?

Mondjuk leginkább a fenekem izgatja. Azt fogdossa, meg leginkább hátulról csináljuk.

Szerintetek?



2016. jan. 6. 02:08
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Szerintem is gyönyörű Keira Knightley.

Én szeretem így a testem és egyáltalán nem zavar, h lapos vagyok. Csak azért jó lenne tudni h a barátom is így gondolja-e. Rákérdezzek nyíltan? Vagy mit csináljak?

2016. jan. 6. 02:49
 12/35 anonim ***** válasza:

Hallod ez nem kérdés hogy rá kérdezz e!!

Milyen kapcsolat az ahol nem teszik fel a kérdéseket egymásnak a pár tagjai?!?!

2016. jan. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 opened paradise ***** válasza:
21%
Nem,mert sose hordok. De a lányról még előtte :D
2016. jan. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ez meglehetősen szokatlan amúgy, meg érdekes. Sok hülye lány van, lehet, hogy az előző szemérmeskedett és hozzászokott. De hogy lehet hogy nem látott még meztelenül de 3* dugtatok? :D Fogja, alulról bedugja és ennyi? Kicsit laposnak tűnik. Főleg nekem, mert a mellekért őrülök meg.
2016. jan. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem jött volna veled össze, ha zavarná a mellméreted. Egyébként lapos nem lehetsz, ha a feneked izgatja.. biztosan jó lehet ;)


Okkal van veled, szeret! Nyugodj meg.. Én is jobban gerjedek a barátnőmre melltartóban, nem tudom megmagyarázni miért:)

2016. jan. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Hát az előjáték annyiból áll hogy smároluk, simogat mindenhol. A melltartó nem kerül le és ez kb 2-3 perc és utána...
2016. jan. 6. 04:48
 17/35 Daidalosz ***** válasza:
En meg szex elott leveszem. Mindegy a mellmeret.
2016. jan. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed te le? :)
2016. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy ilyen nyomi nem is a barátod, csak arra tart hogy odatartsad a segged...
2016. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ne haragudj, de bennem is ez az érzés volt, amit utolsó írt :D Lehet, hogy nem így van, de ha csak ilyen bénán tud baxni, akkor nem lehet valami érzelmi einstein.
2016. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!