Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, és egyik nap bemutattam a barátomat otthon, akit nagyon szeretek. Nagyon rendes volt a szüleimmel, még külön édességet is hozott nekik, de miután elment a szüleim közölték, hogy nekik nem szimpatikus és amúgy is ronda, tehát nem hozzám való. Nagyon jó kapcsolatom van a szüleimmel, és nem akarom, hogy ez megmérgezze a velük, illetve a barátommal való kapcsolatomat. Hogyan kezelhetném a helyzetet? A szüleimmel hiába beszélek, ők csak azt mondogatják, hogy ilyen ember mellett nem lehetek. Nagyon szenvedek ettől.
2016. jan. 2. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó a kapcsolatod a szüleiddel, akkor egy idő után el kell fogadniuk, hogy vele vagy boldog. Faggatózhatnál még, ez hogy ronda, elég kifogás szagú. Mármint egy szubjektív és ha neked ő tetszik, akkor nem hiszem, hogy csak lenne a kifogásuk.
2016. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi közük hozzá?Tiszteld a szüleidet de merj élni függetlenül az Ő érzelmeiktől!Ezt el kell fogadniuk.Ennyi.
2016. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha latjak boldog vagy vele.Elfogadjak majd. Nekik egy szamit csak,hogy boldog legyel!. Feltenek. Emnyi.
2016. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha anyámék ilyenek lennének, megmondanám nekik, hogy ők csak felszínes, képmutató emberek, akik csak a külső alapján ítélnek. Bocs, de hulladék emberek a szüleid.
2016. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul esélyt sem adnak neki. Közöltem azt, hogy nem értem egy találkozásból, mikor alig beszéltek vele, hogy tudják azt a tényt levonni, hogy nem elég jó hozzám.
2016. jan. 2. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben voltam, a fejükbe vették, hogy jobbat érdemlek nála és mindent megtettek hogy szétszakítsanak kezdve az érzelmi zsarolástól a fizikai bántalmazásig. Az a gond ezzel a helyzettel, hogy megmérgezi az egész légkört amiben élsz és vagy a szüleid vagy a barátod választás elé fog állítani hogy na most akkor válassz ki neked a fontosabb...A szüleidnek meg ha sikerül szétszakítani titeket maradandó kárt okoznak benned és nem igazán fogsz bízni senkiben mert félni fogsz hogy megint megtörténhet-e ugyanez.

Amit javasolnék, hogy próbálj minél kevesebb olyan helyzetet előidézni amiben találkoznak, ha kérdeznek róla válaszolj nekik lelkesen hátha felfogják milyen szörnyeteg módjára viselkednek hogy a saját érdekeiket helyezik a lányuk boldogsága elé.

2016. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell túl bonyolítani! Ne erőltesd! Legyél a fiúval.

Hallgasd végig az öregeket. Előbb vagy utóbb elfogják fogadni.Mert azt fogják látni hogy boldog vagy vele. Itt a vele eltöltött idő fog tanúbizonyságot adni, arról hogy jól választottál.

2016. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha a házatok előtt egy Audi A8-as állna, amivel a srác jött, nagyon lelkesek lennének.
2016. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!