Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiktól kérdezném a sok jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiktól kérdezném a sok jó szextől elkezdtek érezni vmilyen kötődést a lány iránt?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy lány, aki nem akar kapcsolatot, és te sem, de heti egyszer összejártok szexelni. Kedvelitek egymást, irtó jó az orál meg a szeretkezés része. Merthogy teljesen olyan az egész szex, mint a romantikus filmekben, nem mint egy sima kúrás.

Utána percekig csak bámultok egymás szemébe, vagy átölelve tartjátok egymást, folyamatosan fogjátok egymás kezét.

Elönti a melegség a mellkasotokat, amikor percekig csak játszadoztok egymás ajkával nyelvhasználat nélkül. Aztán végigpuszilja az arcomat. Ilyesmi... És a szex egyre jobb és jobb... Én kezdek többet érezni iránta. Vajon ő is?



2015. dec. 30. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én igen. f.
2016. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Igazi férfi, a bátyja miatt nem jön össze veled. :D
2016. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 PearlDiver ***** válasza:

Tudományos tény, hogy a jó szex elősegíti a szerelmet - de sajnos nem egyenlő mértékben a két nemnél. Igen, a nők könnyebben esnek áldozatul.

Ráadásul a szex olyan szintű kötődést segít elő, amit más úton csak tisztes munkával, időráfordítással érnél el.

Az alábbi cikk egyik kulcsmondata:

However, the problem is that the body can’t distinguish whether the person we’re with is a casual fling or marriage material — oxytocin is released either way.


[link]

2016. jan. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
A pasiknál csak akkor jön oxitocin, ha szerelmesek. A nőknél mindig. :D Ezért nem ölelgetnek minden idegent a lányok, mert érintésektől, nevetéstől és orgazmusoktól jön nekik, aztán mindenkibe szerelmesek lennének.:D
2016. jan. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a testi kielégülésen kívül semmit nem éreztem a volt szeretőm iránt, pedig sportos bomba nő volt és jó volt vele a szex nagyon. De a belsője nem fogott meg, de nem is baj, mert szerelmes vagyok a páromba a mai napig. 38/F
2016. jan. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk annyi volt a csavar, hogy a pasi részéről ment először a süketelés, hogy komoly kapcsolatra vágyik. De nem úgy viselkedett.

Először azért dobtam ki, de visszakönyörögte magát. Aztán már változott a viselkedése.

Közös programra még mindig nem volt hajlandó. (Idősebb vagyok, két gyerekkel, mit szólnak a haverok jellegű para).

Itt megint kivágtam mint a hasmenéses macskát. Legalább ne akadályozza hogy komoly kapcsolatom lehessen.

Akkor esett pofára, mikor nem tudta magát visszasírni.

Én már csak azért se akartam békülni, mert beleszerettem, és a csak szex kevés.

Aztán egy hónap múlva totál véletlen összefutottunk.

Megint elkezdett irogatni.

Találkoztunk. Kibékültünk. Másnap megkérte a kezem, nehogy megint elfussak. :-)

Szóval egy pasit is meg lehet fogni az ágyban, de csak a jó szex arra elég, hogy visszajárjon.

Kell hogy találjon valami mást is. (Pl. nálunk azt, hogy először kellett nőért küzdenie.)

2016. jan. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 35 éves nem független ffi vagyok Rég keresek egy ilyen kapcsolatot
2017. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!