Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiktól kérdezném a sok jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiktól kérdezném a sok jó szextől elkezdtek érezni vmilyen kötődést a lány iránt?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy lány, aki nem akar kapcsolatot, és te sem, de heti egyszer összejártok szexelni. Kedvelitek egymást, irtó jó az orál meg a szeretkezés része. Merthogy teljesen olyan az egész szex, mint a romantikus filmekben, nem mint egy sima kúrás.

Utána percekig csak bámultok egymás szemébe, vagy átölelve tartjátok egymást, folyamatosan fogjátok egymás kezét.

Elönti a melegség a mellkasotokat, amikor percekig csak játszadoztok egymás ajkával nyelvhasználat nélkül. Aztán végigpuszilja az arcomat. Ilyesmi... És a szex egyre jobb és jobb... Én kezdek többet érezni iránta. Vajon ő is?



2015. dec. 30. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A második bekezdés tartalma szerintem nem tudja megelőzni az érzelemmentesség megszűnését.
2015. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az lehet.Így is kezdődhet. :)
2015. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"van egy lány, aki nem akar kapcsolatot, és te sem, de heti egyszer összejártok szexelni"

Épp ezért kell a szexkapcsolatot ésszel csinálni, és törekedni arra, hogy minél kevesebb esély legyen az érzelmi kötődés kialakulására. Oké, hogy most tetszik neked, hogy érzelmekkel szexelsz, de nagyot fogsz koppanni, ha a partnered nem akar tőled semmit.


Én a helyedben megbeszélném a partneremmel, hogy érezni kezdtem iránta valamit, és ha ő nem érez hasonlóan, már most szakítanék és dugnék mással.


24/N

2015. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3-assal értek egyet.

25/N

2015. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

3-assal értek egyet.


Nekem a szexkapcsolat nem megy érzelem nélkül, de ez nem azt jelenti, hogy szeretem, hanem, hogy kedvelem. Én még soha nem kezdtem többet érezni csak mert jó volt a szex.



25F

2015. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért nem akar tőlem semmit, mert a bátyja teljesen belém zúgott és nem akarja megbántani. De előtte randira hívott, csak én nem akartam kapcsolatot. Most meg csak akkor szexelünk, amikor én csábítom el, mert megpróbálja távol tartani magát tőlem.
2015. dec. 30. 20:39
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, ha szenvedni akarsz, akkor folytasd nyugodtan.
2015. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben párszor, de mindig visszahőköltem. Régen, féltem kötődni, elkötelezni magam.

Legutóbbi kapcsolatomba, már úgy mentem bele hogy szerelmes voltam, megvolt a kötődés, talán túlságosan is.

A szex után, nálunk is az összebújás, csókolózás, simogatás ment. Ez a sava-borsa, az egymás kölcsönös kielégítése után.

2015. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az lenne a legjobb, ha ezt megbeszélnéd vele.
2015. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp lesz érzelem is. sőt alapból van, de a fickóknak ez nem mindig elsődleges
2015. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!