Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mennyire tetszik az olyan pasi, aki?

Figyelt kérdés

...nem iszik, nem dohányzik, mentes mindenféle káros szenvedélytől, külsőre viszonylag átlagos, és nem az a rosszfiú fajta? Értem ezt úgy, hogy nem kicsapongó, nem bulizós, nem folyton azt lesi, hogy lehet más csajokat felszedni, viszont elvárja a kölcsönös megbecsülést és megköveteli a teljes őszinteséget?

Nyilván lesz trollkodás, de türtőztessük magunkat. Ilyen nőre lennék kíváncsi.



2015. dec. 30. 17:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

A bácsinak van igaza, a lányok valamiért szeretik a rosszfiúkat, a rendes srácokat a barátság zónában tartják, mint Jenny Forestet... Hogy miután "végigturnézták" az életüket, legyen kinél eltölteni az unalmas órákat...


24f

2016. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Dr.LaDePanda ***** válasza:
29%
lenyegeben en is ilyen vagyok mint te, csak velem anyi a kulombseg hogy en kicsit verszivo vagyok ha nincs tema.. cukkolom mindig,hulyesegeket mondok neki hogy nevessen vagy eppen viselkedem (nem mindig csinalok igy csak nagyon nagyon ritkan mikor nagyon kinos csend van) es szeretek zenezni meg Urban poppingot tancolgatni magamnak hazon belul :)
2016. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dr.LaDePanda ***** válasza:
jajj elfelejtettem, a bacsinak tenyleg igaza van, neha kell hogy rossz fiu legy
2016. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!