Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Tetszik egy pasi, de.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy pasi, de.

Figyelt kérdés
Csúnyàbbak a fogai....nekem se csodaszépek viszont nem is az h sàrgàbbak neki hanem oldalsó részeken kuszàk ,amugy helyes arca van jol is oltozkodik,jo alakja van jofej de ez az egy dolog visszataszit.Es ha talizok vele megint biztos megakarna csokolni
2015. dec. 18. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Attol h osszevissza vannak a fogai sztem nincs semmi
2015. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyre ronto tenyezo / megertem /,ne menj tovabb ,maradjon baratsag.A masik "ha" Te kezdemenyeztel, nemtom hogy maszol ki belole.
2015. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is randiztam egy pasival, akinek voltak már rodhadó fekete fogai is. Elég igénytelen volt így a kinézete ha mosolygott mondjuk. Már értem miért nem volt moslygós képe ahol a fogai is látszódtak. Szerintem ha zavar akkor ne erőltessed.
2015. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is randiztam egy csajjal, akinek felül össze-vissza álltak a fogai. Egyszerűen szörnyű volt! Nem tudott úgy megcsókolni, hogy össze-vissza ne harapdálta volna a számat.
2015. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De ebből az derül ki,hogy neked csak és kizárólag a tökéletes férfi felelne meg,hiszen ez a srác tökéletes csak a fogai nem szépek.Az eddigi barátaid is mind tökéletesek voltak?

Ráadásul azt mondod,hogy a te fogaid sem szépek.

Nem kéne egy kicsit elnézőbbnek lenni ebben a helyzetben?

2015. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően ápolt lenne, tehát csak ennyi baja lenne, hogy kicsit kuszák a fogai, hát istenem. Senki sem tökéletes. Viszont ha ezt téged annyira taszít és mélyen magadba nézel, hogy vajon rajtad minden tökéletes és még úgy sem tudod neki elnézni ezt az apróbb hibát, akkor inkább hagyd!
2015. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tokeletesre vagyom,de akaratomon kivul taszit:(
2015. dec. 18. 22:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Azert nm tokeletes kullemre csak azt irtam h nm lenne gàz csak ez zavar rajta mett nm kicsik a fogai..nekem se feherek de nm annyira feltuno mert ki sik a fogaim
2015. dec. 18. 22:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, ha van benne valami, ami annyira taszít, hogy zavaró, akkor nem kell vele semmibe belebonyolódni, ennyire egyszerű. Akkor keress olyat, aki minden téren megfelel az igényeidnek! Már ha az meg nem benned talál valami kivetni valót...:)
2015. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!