Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit ért az alatt a szomszédom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ért az alatt a szomszédom, hogy ne fajtalankodjak éjjel a párommal?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
finoman fejezem ki magam ha azt mondom hogy szerintem áthallatszanak a hangok...
2015. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Szülj gyereket!


K. László

2015. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt szeretné, ha meginvitálnátok őt is, végülis ő se maradjon ki a buliból.

Egy 3-as lehet nem is lenne rossz :D

2015. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl hangosak és vadak lehettek.Szerintem totál áthallatszik :D
2015. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
egyszerű vagy mint a ketteslegó
2015. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lehetnétek diszkrétebbek.Régen mikor panelban laktam a szomszéd nőhöz majdnem minden este járt egy pasas. Minden éjjel hallgattam őket, minden második mondata az volt, hogy gyerünk te csődőr. Volt egy ismerősöm aki lovakkal foglalkozott és kértem tőle egy kis bálás szénát, meg egy kis lóvitamint. Mikor a szomszéd megkérdezte, miért van az ajtaja előtt, mondtam hogy a csődőr ne éhezzen. Vette a lapot, és onnantól csendesebbek voltak.
2015. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy túl hangosan szexeltek. Áthallatszik. De ha a szex kategóriába tetted akkor tudod te mit jelent.
2015. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Hangosak voltatok. Egyébként a "fajtalankodni" jelzőt, b.u.zikra szokták mondani. Tudasd az öreggel is. :D
2015. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fajtalankodást nem a melegdkre értik, leszögezném. Egyébként meg szerintem ingerült volt már, mert tapasztalatból momdom szexelõ pár szomszédjában nem lehet aludni/pihenni. Szerintem gondolkozz el, hogy esetleg a vékony panelfalakhoz mérve túl hangosan nyomjátok. Vagy az ágy hozzáütõdik a falhoz, az én exszomszédom esetêben ez a kloffolás volt idegesítõ.
2015. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, nem csak kifejezetten melegekre értik a fajtalankodást, viszont a szomszéd, nincs tisztában a jelentésével. Mára már meg is szüntették, a fajtalankodás jelző használatát. De sokszor említik melegekre, vagy gyerekekre irányuló közösülésre, erőszakra, állatokkal való közösülésre. Az a lényeg hogy, a kérdező és párja, ne olyan hangosan csinálja, amely zavarja a szomszédját.
2015. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!