Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tesóm pasija múlt éjjel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesóm pasija múlt éjjel kinyalt. (? ) Albérletben lakom mindkettőjükkel, de tesóm nem volt itthon. Mi borozgattunk egy kicsit. Többi lent

Figyelt kérdés

Valahogy megtörtént a dolog és kinyalt. A tesóm nem tud róla. Jó volt eddig a kapcsolatunk, de nem akarom elrontani. Ha elmondom, akkor összetörik,ha nem lelkiismeret-furdalásom lesz. Mit tegyek?

Nővérem 26,pasija 28, én 18 vagyok


2015. okt. 24. 15:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
ribbbbanc
2015. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 RRR ***** válasza:
100%

ne tedd

inkább furdaljon...............a lelkiismeret

2015. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Spiritrobber ***** válasza:
73%

Hát ez egy elég érdekes eset.... Nem is értem miért mentél bele... az ilyenek normális esetben tabuk...


Mindenesetre mondd el neki szerintem. A kapcsolatotokra nem hiszem hogy jó hatással lesz de azt is vedd figyelembe hogy nem csak a te szemétséged van a háttérbe hanem a nővéred meg lett csalva. Így kérdés, hogy a Te jó kapcsolatod a tesóddal megér e annyit hogy tudd nem az ideális pasi van mellette de te mégis hagyod.

2015. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

tyűűűű ez kemény! Nálam a család az első. Sosem tennék ilyet a véremmel. De így, hogy már megtörtént felesleges ítélkezni, sokkal inkább ki kellene találni valamit ami mindenkinek jó.

Elsőként beszélni kellene a sráccal, hogy ő ezt miért is csinálta. Vonzódik irántad? Vagy csak a borozgatás miatt cuppant a nunidra? Szereti még a tesódat? Vele képzeli el a jövőjét? Meg ilyen kérdésekben kellene válaszokat kapnod.

Ha a tesódat szereti és tőled nem akar semmit, csak egy botlás volt, akkor én azt mondom, hogy jobb lenne titokban tartani.

Nehéz ellenállni egy 18 éves lány fiatal puncijának, de ha egyszer megtette lehet majd újra meg akarja. Na akkor kell elmondani a tesódnak és viselni a következményeit.

2015. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Kerlek koltozz el, kerlek koltozz el...by Kasza Tibi. :) Undorito.
2015. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bizonyos társadalmi és ezen esetben ALAPVETŐ normák, amiket nagyon jó dolog még "ITTASAN" is betartani.

Biztos, hogy nem jó a kapcsolatod, se a tesóddal, se a párjával, de úgy tűnik még önmagaddal sem, mert épeszű ember, ennyire csesz ki sem a körülötte lévőkkel sem saját magával.

A lehetőségeid a következők, ahol mindenhol ott van az üröm is az örömben:


1. Hallgatsz és élsz azzal a biztos tudattal, hogy a pasijának elég egy kis bor, és egy hamvas punci és a nővéred ejtve is van. Meg persze a lelki furka mert te első kézből ismered ezt az információt.


2. Bevallasz mindent, avagy, elindulsz a felnőtté válás útján. Ezt hívjuk felelősség vállalásnak, amikor ha óriási marhaságot csinálsz is, vállalod a következményeket és nem mis-másolsz. És az alkohol fogyasztás is a felelősségről is szól, nem lehet ráfogni a hülyeséget. Persze itt borítékolható, hogy a nővér elvérzik attól a késtől, amit már rég a hátába vágtál csak még egyenlőre nem tud róla.

2015. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
imádom ezeket a "valahogy megtörtént magyarázkodásokat". azért ótvar nagy ku*rvának kell lennie valakinek, hogy a nővére pasijával kezdjen!
2015. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem hagyd, ne mond el és ne legyen ez miatt lelkiismeret furdalásod. Megmondom miért. Mert a pasinak úgyse jelentett semmit, a férfi ember hajlamos az ilyenre. Szóval kár lenne bonyodalmakat okozni, legalább volt egy jó estéd.
2015. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A pasi valszeg egy paraszt és le se tojja a nővéredet, ez egy jó sztori lesz a haveroknak, már csak az lenne jobb, ha hármasban nyomtátok volna.

Te viszont nagyon kicsesztél magaddal. Szerintem mondd el. Vagy ilyen pasit akarsz a tesódnak?

2015. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Remélem elkapott egy opyan vírust aminek még latin neve sincs
2015. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!