Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam ezt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam ezt ki itthon? Két sráccal jöttem haza az éjjel

Figyelt kérdés

Idősebbek voltak nálam (23,24), de amúgy nem történt SEMMI, mert bealudtunk mindhárman, csak reggel anyu bejött a szennyesért, és azt láthatta, hogy két (számára) vadidegen pasi közt én, mint aki jól végezte dolgát.... Kidobta a srácokat, mint a macskát, nekem meg leüvöltötte a fejem. Hiába próbálkoztam, hogy nem volt semmi, nem érdekelte. Mit csináljak?

(Én amúgy egy-két hete ismertem meg a két srácot) 17L


2015. ápr. 11. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Én sem örülnék ha kiderülne, hogy a lányom egy ribizli! Már két hete ismered őket ez már igen! Gratula
2015. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
"...két (számára) vadidegen pasi közt én, mint aki jól végezte dolgát..." ezen szó szerint besírtam XD
2015. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
megerdemled, sot orulj hogy ennyivel megusztad.
2015. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ezt akarod kimagyarázni? Mindenesetre sok sikert hozzá! :D
2015. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Legközelebb engem vigyél fel én nem alszok be
2015. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 veteran1978 ***** válasza:
72%
És most azt képzeld el akkor mi történt volna,ha anyud felébred azokra a hangokra hogy az éjszaka közepén te két vadidegen között teljesen jól érzed magad!!!!!!!!!!!!
2015. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Huhh ha ilyet mernek csinalni apa az ablakon dobna ki mindkettot meg lehet engem is.Bocsi de ribizli vagy


17/L

2015. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy nem csináltam semmit, de ribizli vagyok. Oké 😂😂👏
2015. ápr. 11. 12:19
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg nem csináltál semmit! Te próbáltál ellenkezni de az a két srác hajthatatlan volt, felugrott a hátadra te meg fáradt voltál, így haza mentél, ők meg befeküdtek melléd. Anyukád nem látja jól helyzetet.
2015. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Édesanya, nem történt semmi olyan! Már két hete ismerem őket, rendes srácok, a legjobb barátaim. Azért hoztam őket haza mert koszovói menekültek, nincs hol aludniuk. Nem hagyhattam őket az utcán, mert mi lesz, ha a Határrendészet megtalálja őket és kitoloncolja őket Koszovóba? Az az ország hivatalosan nem is létezik! Nincs munka, nincs egészségügy, csak szegénység!
2015. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!