Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tesóm pasija múlt éjjel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesóm pasija múlt éjjel kinyalt. (? ) Albérletben lakom mindkettőjükkel, de tesóm nem volt itthon. Mi borozgattunk egy kicsit. Többi lent

Figyelt kérdés

Valahogy megtörtént a dolog és kinyalt. A tesóm nem tud róla. Jó volt eddig a kapcsolatunk, de nem akarom elrontani. Ha elmondom, akkor összetörik,ha nem lelkiismeret-furdalásom lesz. Mit tegyek?

Nővérem 26,pasija 28, én 18 vagyok


2015. okt. 24. 15:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Lesz ebből még több is nemsokára.
2015. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Na innen nem hihető,hogy 'valahogy'....

Nem voltál ott?

2015. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%
Megmondalak a tesódnak, ha nem nyalhatlak ki.
2015. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kamu.
2015. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig leszoptad gondolom!
2015. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki jobban jár, ha ezt elfelejtitek, többet róla nem beszéltek és nem is találkozol a pasijával többet.
2015. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekről mindig ez a jelenet jut eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=iLnVZ2urcOw

2015. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem csábítsd el a pasit, de ne engedd magadhoz fizikailag. Vedd videóra rejtett kamerával, hogy rád nyomul. Majd lesz bizonyítékod ellene, hogy nem hagy békén, zaklat téged.

Ezek utána a pasi állíthat bármit, hogy te csábítottad el, hogy lefeküdtél vele, vagy mondhat bármit, senki nem fog hinni neki. :-)

Míg te egy "ártatlan" 18 éves lány vagy, addig ő egy felnőtt férfi, aki egy fiatal lányt zaklat.

Te is és tesód is megszabadulhattok tőle.


A rendőr leint egy kétszázzal száguldozó autóst.

– Hová ilyen sietősen?

– Ne is kérdezze, biztos úr! Most lőttem le az anyósomat, itt a hullája a csomagtartóban. A csőre töltött pisztolyt még nem volt időm eldobni, itt van a kesztyűtartóban.

A rendőr döbbenten előrántja a pisztolyát s a sofőrre fogja, a másik kezével meg rádión sürgős segítséget kér.

Megjön az erősítés.

– Mire fel ez a nagy riadó, őrmester?

– Hadnagy úr, jelentem, ennek az egyénnek ott az anyósa lelőve a csomagtartóban, a pisztoly meg a kesztyűtartóban!

Átvizsgálják a kocsit, se hulla, se pisztoly, semmi különöset nem találnak. Egyszer csak megszólal a sofőr:

– Fogadjunk, hogy most még azt is rám akarja majd fogni, hogy kétszázzal száguldozok!

2015. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%
Igen, egy rohadt nagy ku_va vagy és testvérként és emberként is szánalmas és undorító
2015. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia.


Az hogy véletlen megtörtént?

Ehhez két emberre volt szükség.Ez idáig normális is.

Gyanítom ,már a be...lás előtt, illetve közben már tudatába voltál annak,hogy a nővéred pasija az aki téged ki fog ny..ni.

Akkor ez a kérdés nem merült fel benned?

Ha akkor volt bátorságod,megtenni ezt a lépést.Akkor most is legyen,ahhoz hogy elmond neki, mit tettél.

Ha nem kerültél önkívületi állapotba, akkor erre nincs mentség.


Ráadásul még nem is a bosszú motivált.

Ha veled félre lépett,mással is félre fog lépni a testvéred pasija.

Hozd helyre, és mártsd be az embert.

Kíméld meg a testvéred a további csalódásoktól.


Üdv.

2015. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!