Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mennyire tetszik az olyan pasi, aki?

Figyelt kérdés

...nem iszik, nem dohányzik, mentes mindenféle káros szenvedélytől, külsőre viszonylag átlagos, és nem az a rosszfiú fajta? Értem ezt úgy, hogy nem kicsapongó, nem bulizós, nem folyton azt lesi, hogy lehet más csajokat felszedni, viszont elvárja a kölcsönös megbecsülést és megköveteli a teljes őszinteséget?

Nyilván lesz trollkodás, de türtőztessük magunkat. Ilyen nőre lennék kíváncsi.



2015. dec. 30. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon örülnék neki, ha mondjuk max.1-2 évvel idősebb nálam:) Főleg, ha még helyes is:D
2015. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem ismerkedem, de a leírásból számomra tökéletes vagy. persze rengeteg más tényezőtől függ, hogy működik egy kapcsolat vagy sem, de én kimondottan örülnék, ha nem járnál bulizni és "nyugis" lennél, én is iyen vagyok, csak nőben :D szóval én örülnék, de tényleg
2015. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jap, és 20l voltam
2015. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt mondom erre, hogy én férfiváltozatban. És hogy jó lenne egy ilyen.
2015. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Ezek a tényezők nem igazán mérvadóak.


Amíg valaki nem súlyos alkoholista vagy drogfüggő, addig nem érdekel hogy ezekből semennyit sem fogyaszt, vagy csak mértékkel.


Azt hogy rosszfiú fajta nem értem mit jelent. Magabiztos? Önbizalommal teli? Tökös? Jó dumás? Neked ez számít rosszfiúnak?


Szerintem egyrészt nem fogalmaztál túl pontosan, másrészt meg azt hiszed hogy az itteni leírt dolgaid számítanak a nőknek kizárólag. Pedig nagyon nem.

Csak az általad leírtakat tudva valakiről még egyáltalán nem hoznék olyan döntést valakiről, hogy tetszik-e vagy sem nekem.

2015. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nos, vehetném ezt is trollságnak, de nem fogom. Nyilván előre tudtam hogy ilyen választ is fogok kapni, de gondold el, ha MINDEN tulajdonságomat leírom, akkor ennél sokkal többre írnád azt, hogy "ezek bizony nem mérvadóak"...


A rosszfiú az, aki le sz*rja, hogy van barátnője, állandóan a többit hajkurássza megállás nélkül, nem törődik a problémáival, hazudozik, kicsapongó, hűtlen.


Attól nem lesz valaki "rosszfiú", hogy jó a dumája, vagy tökös, ilyen erővel én is az vagyok akkor.

2015. dec. 30. 17:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó az ilyen.

(nem keresek párt!)

2015. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján egy igazi rendes srácnak tűnsz. Sok lány szeretne hasonlót. A mai rbancok nem becsülik az ilyet, de majd talán 10-15 év múlva, mikor kiégnek a lábukat szétnyitnák érted... vagy épp összecsuknák :D 23 L
2015. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is ilyen a barátom.:) Annyi különbséggel hogy ő szokottt inni,de csak amikor együtt bulizunk, és akkor én is szoktam sőt még cigizni is.
2015. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Sok évtizedes tapasztalatom alapján állítom: a nők nem bírják sokáig az ilyen izgalommentes partnerkapcsolatot. Igényük van időnként a "bizonytalanság" érzésére, bármennyire is hangoztatják a biztonság és megbízhatóság iránti vágyukat.


70/F

2016. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!