Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig várható el a férjtől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várható el a férjtől, hogy bírja ha felesége nem viszonozza az intimitást?

Figyelt kérdés

Semmilyen extra dolog nem történt, de a feleség nem akar szexelni csak nagyon ritkán.

Nem történik megcsalás, nagyon szeretik egymást a férjjel.


2015. dec. 27. 16:34
1 2 3 4
 1/32 scucus válasza:
25%
akkor ne csodálkozzon ha majd mással kefél a férj....szóval sokáig nem
2015. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 gomzoli ***** válasza:
75%

Ha eleve nem lehet változást elvárni a feleség hozzáállásában, akkor ő sem várhat el sokáig türelmet a férjétől.

Ha az egésznek csupán átmeneti oka van, akkor viszont egy normális férjnek bizony ki kell tartania, akár hónapokon át is. Ha van fény az alagút végén.

Ha a házasságban az egyik fél elzárkózik a másik (normális) igényei elől, akkor azt sem várhatja el, hogy a saját "követelményei" teljesüljenek. Legalábbis egy egyenjogú kapcsolatban.

2015. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%
Semeddig nem várható el,hogy bírja,így hogy nincs rá ok.Egy jó házasságban a felek kívánják egymást!
2015. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
9%
Egy hét, de tovább nem! A feleség ne csodálkozzon, ha a férj máshol keres szexet, egy egészséges embernél ez fontos dolog.
2015. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Én vagyok a feleség.

1,5 éve szültem. Azóta van gond.

Az első időkben még magam is a szülésnek és az utóhatásainak tudtam be.

Már voltam nőgyógyásznál, pszichológusnál de semmi.

Nagyon szeretem e férjem, de nem kívánom a szexet (fantáziálás terén sem)

2015. dec. 27. 16:51
 6/32 anonim ***** válasza:
56%
Akkor így jártál.Itt ez nem meglepő.Csak anya vagy már,nő nem!Sürgősen változtass ezen,ha meg akarod tartani a férjed.Gyereket passzoljátok le,wellness,vagy akár egy vacsora.Menj fodrászhoz,vegyél szexi csini ruhát,fehérneműt.Ha ezek elől elzárkózól,akkor keress fel egy pszichológust,mert tarthatatlan ez az állapot.
2015. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy elhanyagoltam magam.

Adok magamra, dolgozom.

A nagyszülők is vigyáznak a kicsire, voltunk már így kettesben.

Van hogy ráveszem magam, de a kérdésben is írtam hogy ez ritka.

2015. dec. 27. 16:59
 8/32 anonim válasza:
35%

mi még nem vagyunk házasok.

1-2 éve volt egy időszak, amikor nőgyógyászati gondjaim voltak. úgy 1,5 hónapig nem volt szex. nem részletezném az okokat. a barátom felfogta. és szeret annyira, hogy kibírt ennyit.. magán is tud könnyíteni, meg nem muszáj ahhoz szexelni,hogy én is tudjak segíteni. de előtte naponta volt szex,szóval neki is rossz volt az a 1,5 hónap..és utána is óvatosan lehetett csak.

de szerencsére nem csak azért van velem, hanem mert szeretjük egymást.. így egyértelmű volt, hogy kibírjuk azt az időszakot ..

bocsi de akinek emiatt félre megy a párja,ott már valami nem volt az igazi. szerintem ahol nagyon erős az érzelmi kötődés, ott egy hosszabb időszak is kibírható.

PERSZE az én problémám más volt, nem csak nem volt kedvem szexelni. de szerintem ezen is lehetne segíteni. ha különösebb nőgyógyászati vagy hormonális oka nincsen ennek, akkor valami lelki dolog állhat a háttérben. elsősorban a nőnek kell rendet tenni a fejében , valamint próbálni újra visszarendülni a régi kerékvágásba. de nyilván a férfi is legyen ott támogatásként.

de persze a férfi helyébe képzelve magam, elég rossz érzés lehet,hogy közeledek a páromhoz,ő meg szinte mindig visszautasít. de mondom, egy jó kapcsolatban túl lehet ezen jutni, de mindkét félnek akarni kell.

2015. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Pedig akkor is pszichológiai gondod lehet.Ilyen egyszerűen nincs!Nagyon rossz lehet :/
2015. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Valami oka biztosan van. Tovább kéne járni pszichológushoz, vagy másféle szakemberekhez, akik segíthetnek.

Szerintem 1,5 év már nagyon hosszú idő. Nem tehetsz szemrehányást a férjednek, ha nem bírja tovább így veled.

2015. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!