Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szubmisszivitást jelentene?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szubmisszivitást jelentene? Mi a francért izgulok fel rá?

Figyelt kérdés

Elég perverz fantáziával rendelkezem és ha van egy partnerem akiben megbízok akkor azthiszem nagyon is sok dologban benne vagyok.De már magam számára is meglepő hogy milyenfajta perverziókra izgulok fel.

Kötözős szex,waterboarding és minden ami bdsm ezt a fajta hatást éri el nálam.Érzelmes lány vagyok,valamilyen szinten érzékeny is..Emiatt is nem értem a dolgot.

A női szubmisszivitás látványa iszonyatosan beindít,viszont fejben nem igazán tudok azonosulni vele..vagy talán nem akarok,mert túl durvának érzem magammal szemben.

Ez miféle helyzet?



2015. dec. 16. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lelked mély bugyrai?
2015. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Ez olyanféle helyzet hogy szerezz egy megbízható srácot aki kipróbálná ezeket veled és akkor hamar eldől hogy mi a fene van veled.
2015. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Aranyos lány lehetsz.Ha szereted a waterboarding-ot.Csak egyszer nehogy aspirálj! Mert az isten se fog megmenteni!


Mennyi idős vagy őszintén 18-20 ?

2015. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mire izgulsz fel, és mi az, amit meg is valósítanál. Én is felizgulok olyan dolgokra, amikről tudom, hogy élőben soha, de tényleg soha nem vállalnám be.

Amúgy a kötözésben semmi durva nincs, lehet azt finoman is csinálni. :)

2015. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Semmi. Ez olyan, mint amikor valaki elképzeli, hogy milyen szuper lenne katonának lenni-de azért még nem lesz katona.


Vagy amikor kijössz a moziból, a halálos iram 34. részéről, és kicsit jobban nyomod a gázt-de attól még nem nyomod padlóig.


Persze van kivétel, de ezek is filmek, megmozgatják a fantáziádat, és sokszor ez az inger is elég, nem szükséges mindig mindent megélni.

2015. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Elmagyarázza valaki, hogy mi az a waterboarding?

:/

2015. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vízbefojtás (Waterboarding): A foglyot egy deszkára kötötték, arcára rongyot helyeztek, amelyet vízzel locsoltak. A locsolást 40 másodpercenként megszakították, hogy a fogoly levegőhöz jusson. A vallomások fulladásközeli állapotról számoltak be. De lehet "csak" annyi is, h a fejet víz alá nyomják...
2015. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Én fent vagyok smpixie-ne, de őszintén szólva szerintem nem sok nő van, akit ez beindítana a tapasztalatok szerint. :/

Domináns férfiként vagyok fent, és szubmisszív nőt keresnék, ami tegyük hozzá nem azonos a szadista - mazohista személyiséggel.


Nagyon összetett dolog ez, és komoly párkapcsolat és mély bizalmi viszony nélkül egy ilyen dologba nagyon veszélyes belefogni szerintem mind a szub, mind a dom oldalról.


27/F

2015. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben voltam én is. Elmondtam akkor a barátomnak, és megbeszéltük, hogy neki ez mennyire jön be és ki akará.e próbálni. Se neki, se nekem nem volt ilyen téren tapasztalatunk. Kipróbáltuk. Láss csodát, én, akire sokan azt mondanák, hogy szende, szeretem azóta is a bdsm egyes részeit.

Ha felizgat, én ajánlom, hogy egyszer próbáld ki. Ha nem tetszik, közben is véget vethetsz neki!:) plusz soha többé nem kell csinálnod. De ha nem teszel egy próbát, nem tudod meg, szeretnéd.e :)

2015. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Apránként próbáld ki és megismered önmagad szexualitását! :) Ne egyből egy durva dologgal kezd, hanem apránként kérd meg a pasit.

Így, hogy visszafogott vagy és ilyen bevállalós, álomnő lehetsz!

2015. dec. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!