Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogy vélekedik? (nyugodtan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy vélekedik? (nyugodtan írhatnak trollkodók is de a kérdésem komoly)

Figyelt kérdés

Néha van egy betegségem úgy mond....hiába vagyok együtt egy lánnyal nem elég...

Szóval vannak olyan napok amikor szex szex szex állandóan, pl mikor volt bnömmel együtt voltam utána is volt h miután haza jöttem még vertem szex után persze hiába csináltuk többször ..vannak ilyen napjaim a végére mindig megbántam mert eléggé fájt másnap a bré de utána is ment tovább a szex az aktuális barátnőmmel..

A másik amit nem tudom mért de és nem vagyok kocka de néha erotikus animére meg erotikus animés képregényekre durván áll a zászló de sose megyek el rájuk mert az nem menne de nagyon "bekeményedek" pont az ilyen "beteg napjaimon" főleg...

Mással is van hasonló vagy csak én vagyok ennyire "aberált lelkű"? :D (23/f)


2015. dec. 15. 01:14
1 2
 11/14 PearlDiver ***** válasza:

Ami neked van, az szerintem szexfüggőség. Hosszú távon nem valószínű hogy jót tesz, ha nem tudod magad megfékezni kissé akkor fordulj pszichológushoz.

És nézd meg A szégyentelen c. filmet, tanulságos.

2015. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok örültde kösz :D nem kell pszichologus nem vagyok sem eröszakoló sem eröszakos :)

csak vannak napon amikor sokkal többször szexelek mint máskor :)

és nem aggodók érte h bármi bajom van vagy lenne egészséges vagyok ..csak érdekelt h más is van e ilyen helyzetben :)

am a 7 es hozzá szolónak annyit mondanék ez nem szánalom bár lehet neked fáj ha van olyan ember aki szexelni is tud nem csak álmodozik róla :)

2015. dec. 15. 15:02
 13/14 anonim ***** válasza:
majd kinövöd, amúgy meg nem mindenki ilyen
2015. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, normalis vagy. Nalam is neha igy van, pedig lany vagyok.
2015. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!