Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogy vélekedik? (nyugodtan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy vélekedik? (nyugodtan írhatnak trollkodók is de a kérdésem komoly)

Figyelt kérdés

Néha van egy betegségem úgy mond....hiába vagyok együtt egy lánnyal nem elég...

Szóval vannak olyan napok amikor szex szex szex állandóan, pl mikor volt bnömmel együtt voltam utána is volt h miután haza jöttem még vertem szex után persze hiába csináltuk többször ..vannak ilyen napjaim a végére mindig megbántam mert eléggé fájt másnap a bré de utána is ment tovább a szex az aktuális barátnőmmel..

A másik amit nem tudom mért de és nem vagyok kocka de néha erotikus animére meg erotikus animés képregényekre durván áll a zászló de sose megyek el rájuk mert az nem menne de nagyon "bekeményedek" pont az ilyen "beteg napjaimon" főleg...

Mással is van hasonló vagy csak én vagyok ennyire "aberált lelkű"? :D (23/f)


2015. dec. 15. 01:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

dugtam már át komplett hosszú hétvégét, vertem már ki szex után ráadásnak és szeretem a hentaiokat :D


nem, más is van ennyire aberált ^^

2015. dec. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24/F voltam
2015. dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
úgy vélekedek, hogy egy primitív ösztönlény vagy, akit néhány hormon totálisan irányítani tud.
2015. dec. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mondta a 28 éves szűz.
2015. dec. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
legalább nem csak én vagyok ilyen :D
2015. dec. 15. 01:33
 6/14 A kérdező kommentje:
ez nem ösztönről meg hormonról szól haver..ez élvezet..túl áradó élvezet :D
2015. dec. 15. 01:34
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
szanalmas.. kezeltesd magad
2015. dec. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem ilyen reggel szokott előfordulni ha ritkán szexelek, majd egy éjszaka mondjuk 3 szor is, és reggel mikor együtt ébredünk akkor muszáj mégegyszer, és ha nincs rá idő akkor is ráveszem a lányt hogy verje ki, egyszer összevesztünk éjszaka és reggel megint nem bírtam magammal akkor a wc-n magamnak csináltam mert ő nem volt hajlandó..

de volt olyan is hogy mondjuk kétszer mentem el a lánnyal, hazajöttem vissza gondoltam rá és csak jobban fel voltam izgulva és még kétszer kivertem

a rekord mikor mentem régen az akkori baratnomhoz, előtte ki kellett verjem ott voltam estétől másnap ebédig, 6 szor dugtunk, hetedikre már nem bírtam megcsinálni pedig kérte volna, de leszopattam XD

26 F

2015. dec. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj emiatt, majd lassan megnyugszik a vágyad.
2015. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha tudnád, mi mindenre gerjednek az igazán "beteg" emberek... Fiatal vagy még, azért ekkora a libidód. :) Akkor kezdhetsz aggódni, ha az emberi kapcsolataid/suli/munka/egészséged rovására megy a dolog.
2015. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!