Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a pasim, hogy foglalkozzon a popsimmal is szex közben? (anál téma)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném, ha ujjazná, esetleg kinyalna ott is...meg maga az anál is izgat nagyon. Alapvető higénia megvan (nagyon ügyelni szoktam rá mindig), és még pluszba kitisztítanám magam belülről, ha sor kerülne rá.


Az a baj, hogy a barátom hozzám sem akar ott érni :/ Kérdeztem, hogy miért,elmondtam neki, hogy izgatna, és azt mondta, hogy (bocs a szóért) a "segglyuk" egy gusztustalan dolog, ő a közelébe sem megy. Teljesen elzárkózik tőle.

Viszont én annyira vágyok rá, hogy valaki jól megdugjon ott is :S Ezek szerint ezt nélkülöznöm kell amíg együtt vagyunk?


21/L és 23/F



2015. dec. 14. 20:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Támogatom #6-os válaszát.
2015. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene kétszer mondanod. 🙂
2023. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!