Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a pasim, hogy foglalkozzon a popsimmal is szex közben? (anál téma)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném, ha ujjazná, esetleg kinyalna ott is...meg maga az anál is izgat nagyon. Alapvető higénia megvan (nagyon ügyelni szoktam rá mindig), és még pluszba kitisztítanám magam belülről, ha sor kerülne rá.


Az a baj, hogy a barátom hozzám sem akar ott érni :/ Kérdeztem, hogy miért,elmondtam neki, hogy izgatna, és azt mondta, hogy (bocs a szóért) a "segglyuk" egy gusztustalan dolog, ő a közelébe sem megy. Teljesen elzárkózik tőle.

Viszont én annyira vágyok rá, hogy valaki jól megdugjon ott is :S Ezek szerint ezt nélkülöznöm kell amíg együtt vagyunk?


21/L és 23/F



2015. dec. 14. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen fura a világ. A srácok fele megveszne ha a csaja engedné popsiba, van aki meg nem akarja, miközben a csaja igen. Ki érti ezt? Mi lenne, ha nem lenne minden 2. ember prűd?
2015. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

huh, rengeteg fiu kiván ilyen lányt magának mint te vagy! na erre mondhatjuk hogy a sors fintora!

egyébként magadnak szoktad ott izgatni?

kivánom hogy teljesűljön a vágyad!

2015. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, nálunk is hasonló a helyzet. Nálunk mondjuk izgatni izgatja a popsimat, de konkrét aktus vele még nem volt. (Korábbi partnereimmel igen.) Régebben azt mondta, nem szeretné kipróbálni, mert eznem vonzza..de úgy tűnik, talán változik valamit. Nem mondom, hogy néha nem esne jól, ha tovább is mennénk, de nekem ez így jó, hogy kézzel izgat ott is.

27N

2015. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Joe.38 ***** válasza:
9%
Hu..... ilyen barátnö p3dig kelendő. Ha a pasid nem akar popiddal.foglalkozni te meg szeretnéd. Sajnos nem.vagytok összeillók. Az a kapcsolat nem.lesz holtodiglan tartani. De vigasztald magad a pasik javarésze imádja poliba spriccelni. Biztonságos nem.lesz baba felszabaduktan következmények nélküli szabad érzés. No meg amolyan férfias érzés. Azaz a mai forditott.liberális világba pasi lehet otthon. Ez ónbizalmat ad. És bizony kihat mindenre. Szereti vonzódik az ilyen nóhöz. Remélhetóleg jobban társnak érzi mint az okoskodó mindent jobban tudó feminista szemléletű libákat.Hisz nem hiányzik semmi lehet tovább lépni azaz életet azaz jövőt tervezni egyútt.
2015. dec. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem kell nélkülöznöd. Írj
2015. dec. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
erre nincs megoldás,ha valamitől undorodik akkor azt semmiképp nem fogja csinálni. vagy vibri,vagy ujj pasi.
2015. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

14-es, mi köze van ennek a feminizmushoz?? :D szerintem picit kevered a dolgokat.


a feminizmus lényege a választás, egyenlőség. én annek vallom magam, és szeretném az anált :D nem tudom miért van szerinted kapcsolatban a két dolog.

2015. dec. 15. 12:27
 18/22 anonim ***** válasza:
Joe-val ne foglalkozz. Bolond szegény. :)
2015. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha nagyon szereted a pasid,örökre csak vágy marad,ami rosszabb mint egy szakítás,mert valahogy a szex nagy %-ban főnök egy kapcsolatban.A kielégületlenség rosszabb mint egy pasi elhagyása.
2015. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Válassz engem pasidnak, és rá sem kell venned, mégis mindig foglalkozni fogok vele!
2015. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!