Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a pasim, hogy foglalkozzon a popsimmal is szex közben? (anál téma)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném, ha ujjazná, esetleg kinyalna ott is...meg maga az anál is izgat nagyon. Alapvető higénia megvan (nagyon ügyelni szoktam rá mindig), és még pluszba kitisztítanám magam belülről, ha sor kerülne rá.


Az a baj, hogy a barátom hozzám sem akar ott érni :/ Kérdeztem, hogy miért,elmondtam neki, hogy izgatna, és azt mondta, hogy (bocs a szóért) a "segglyuk" egy gusztustalan dolog, ő a közelébe sem megy. Teljesen elzárkózik tőle.

Viszont én annyira vágyok rá, hogy valaki jól megdugjon ott is :S Ezek szerint ezt nélkülöznöm kell amíg együtt vagyunk?


21/L és 23/F



2015. dec. 14. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha ő így látja, akkor igen. Nem valószínű, hogy ra tudnád venni erre, ha ennyire elzárkózik a dologtól. Ezt tiszteletben kell tartanod.
2015. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja akkor ez van.
2015. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen, ezt így el kell fogadnod.
2015. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha ő szeretné, te pedig nem, akkor te is szeretnéd, ha nem erőltetné.

2015. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Na, ha ilyen barátnőt adna az Úr, azért hálás lennék
2015. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak férfiak, akiket ez (a többséggel ellentétben) egyszerűen nem vonz. Ha tényleg ennyire viszolyog a dologtól, akkor nem valószínű, hogy sok lehetőséged maradt. Persze néha-néha még azért felhozhatod, meg megpróbálhatod rávezetni. Talán próbáljatok valamilyen segédeszközt bevenni a játékba. Így neki nem kell az ujjait vagy a farkát használnia. Talán így annyira nem viszolyog tőle. Aztán lehet hogy idővel még meg is kívánja, ha látja hogy neked ez mekkora élvezetet okoz.


Amúgy eddig hány privit kaptál? :D

2015. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

5ös, az irónia kedvéért te meg pont olyan lánnyal fogsz összejönni, mint a barátom ilyen témában :D


Igazából tudom, hogy nem fog változni, csak reménykedek, na :D Meg jó kirinyálni magát az embernek :D

2015. dec. 14. 20:22
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
nekem is ilyen barátnőt irhatna fel az orvos...
2015. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Csak kár, hogy mi nem tudunk segíteni ezen a problémán csak meghallgatni :D
2015. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Átmegyek, és megmutatom mit kellene csinálnia!
2015. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!