Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem izgat fel, nem elégít ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem izgat fel, nem elégít ki, sebes vagyok, és a szavak nem használnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a szerelmem, akivel 1 éve vagyunk együtt, az a "szerelmeskedés" neki hogy fel sem izgat, akár szárazon is beteszi de inkább nem mert fáj neki úgy ezért benyálazza a sivatag száraz nemi szervem, aztán ő elélvez és ágyő. Azt meg hogy én nem tudok elmenni ráfogja arra hogy fogamzásgátlót szedek, ezért inkább meg se próbál nekem jót tenni sehogy sem, mert "úgyse fogsz elmenni". Engem lelkileg tönkre tesz, hogy hetente sebes vagyok belül, sokat sírok és veszekszünk emiatt, nem érti meg mennyire rossz ez így nekem. És ő nem érzi magát hibásnak, pedig még egy árva csókot sem kapok, hanem neki feláll a kuksija automata,akkor beteszi ennyi. Ha azt mondom hogy nem akarom akkor meg nem kívánom őt,biztos már nem szeretem, vagy máshol kielégültem,megcsalom.Pedig csak már nincs kedvem így a szexhez. Nem hiszem el hogy nem érdemlek még egy simogatást se, amitől felizgulhatnék semmit.. Hiába sírok hogy fáj mert sebes vagyok. Miatta.

2015. dec. 14. 00:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert béna a szexhez, nulla a szexuális kultúrája a srácnak. :D Kiröhögendő :DDDDD
2015. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek, amiket eddig leírtál már épp elég ahhoz hogy elmúljon az a szerelem!

Én a helyedben elgondolkoznék rajta, hogy kapok-e annyi jót tőle, ami még felülmúlja a sok rosszat amit szintén ő ad...

Úgy vélem már rég nem!

Ezek után ha beszélsz vele erről és ő úgy gondolja nem hibás, te vagy a buta ha még szóba állsz vele és nem hagyod ott rögtön!


Aki hülye haljon meg, vagy szenvedjen élete végéig!

Részvétem egyébként!

2015. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint a párom ex pasija. FUSS! Hagyd ott! Ez már csak rosszabb lesz!!!
2015. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!