Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire éri meg, egy örömlány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire éri meg, egy örömlány szolváltatásait igénybe venni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, még szűz. Ma már minden második 14 éves nem az, én valószínüleg a ronda külsőm miatt nem élhettem a szex nyújtotta örökmeivel. Még csak párkapcsolatom se volt soha, se flört, se kavarás. Már személyes lány barátaim sincsenek. Ezért tervezem azt az elmúlt időszakban,hogy egy prostituálthoz fordulok, hogy én is tudhassan, milyen érzés egy szex, mert szerintem mindenkinek kilyár.

2015. dec. 12. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lyó ötlet.
2015. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En a masszazst javasolnam happy finish-sel elsore. Ott elotte dumaltok a csajjal. Es a masszazs okozta test-test kontaktus felszabaditja az oxitocint amitol a bizalom erosodik es kevesbe parazol ra az utana levo akciora.
2015. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ilyen masszást hol lehet igénybe venni?
2015. dec. 12. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
rosszlanyok pont.hu-n kereshetsz
2015. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu-n kereshetsz
2015. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lyól fogsz lyárni nyugi :)))
2015. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!