Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüzesség elvétel extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség elvétel extra szolgáltatás egy örömlánynál, vagy benne van az alapban? Emnnyire számítsak kb?

Figyelt kérdés

Szeretném elveszteni végre a szüzességem, mert így nagyon nincs szerencsém a nőknél. Tudom, hogy nincs senkinek a honlokára írva, de egyszerűen már akkor is feszült vagyok, ha egy helyes/csinos nővel kell társalogni. Nem okoz problémát, mert azeretek társalogni/beszélgetni, csak nehezen oldódok fel, s ez állítólag látszik kívülre is, és ez abszolút nem vonzó, nem szexi.


Hátha már túl lennék rajta, és intimebb kapcsolatba kerúlnék egy nővel, akkor a kisugárzásom is javulna ezen a téren.



2015. szept. 30. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Felhivod a kiválasztottadat és megkérdezed! Ilyen egyszerü. (Van akinél extra, van akinél nem.)
2015. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Sokkal jobban teszed ha szerelemből teszed egy neked tetsző lánnyal, és nem csak egy alkalommal!
2015. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
én támogatom az ötleted. próbáld meg. jobb mint a semmi és várni a csodát. az meg h erre van szükséged nem feltétlenül gyengeség mint sokan gondolják.
2015. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2015. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én semmi esetben sem veszteném el prostival, pedig már 29 vagyok, és még sosem szexeltem. Szerintem prostizni gáz. Ezért inkább szűz maradok, mert a kinézetem miatt soha nem lesz egy lány sem, aki képes lenne vonzódni hozzám legalább minimális szinten.
2015. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te még örülhetsz is, hogy "csak" nőkkel vagy feszült, azon belül is az általad csinosnak, helyesnek mondottakkal. Meg szerintem fiatalabb is vagy nálam. Ahogyan elképzelem, én egy prostituálttal is igen nehezen oldódnék fel szerintem, sőt fel sem merem hívni őket.
2015. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!