Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok mondani jó prostit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani jó prostit?

Figyelt kérdés

Mivel barátnőt kilátástalan szerezni és már elegem van ebből hogy nincs tudok mondani olyat akihez érdemes menni (nulláról kitanít)...


Nem tudok tovább várni.


És nem érdekel az "ez szánalmas" szöveg...



2015. aug. 4. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszlányokon találsz. Telefonon megbeszéled elöre a problémádat és nem lesz gond. (Tudod akiket én jonak tartok nem biztos, hogy neked bejönnek. Neked kell választanod!)
2015. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vallalnak 25+ felett is?
2015. aug. 4. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne vállalnának? 18 év alatt van gond.
2015. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy várj, te másra gondoltál a 25+ felett-tel? Ha a méretre, azt inkább kérdezd meg előre, akit felhívsz!
2015. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kelemen Anna
2015. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25 plusszos lőccsel szerintem lenne nője :D Évre gondolt...
2015. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
25+ a párhuzamos dimeniziók dimetrikus interdimenzionális koordinátáira gondoltam gyengébekked kedvéért
2015. aug. 8. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!