Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha alakom gátat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha alakom gátat szab a szexuális életemben? 20L

Figyelt kérdés
Az a helyzet én már mindent próbáltam,de nem tudok lefogyni.nincs rajtam ANNYIRA sok felesleg,de van...és senkinek nem kellek.baromira depressziós vagyok,és mindig azt látom hogy a férfiaknak vékony nő kell.

2015. dec. 9. 23:19
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

"baromira depressziós vagyok"

nem lehet, hogy nem a külsőd a probléma?


sokaknak tetszenek az átlagos, nőiesen telt, husis, túlsúlyos nők is...szóval biztos lenne jelentkező, ha csak a külső lenne a probléma, mert ez a te szemedben és bizonyos pasik szemében gond...van aki pont az ilyen alakra gerjed...


22F

2015. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Igen. A ferfiak a vekony nokre buknak, a nok meg a sikeres ferfira. :) Ezert minden ferfi bunko akit a farka iranyit es minden no k***rva. Igy voltunk tervezve valahol...
2015. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

32-es.

Nem kellene általánosítani. Nem minden férfi egyforma. Én pl. nem szeretem a vékony, piszkafa nőket, és nem a farkam irányít, bunkó sem vagyok.

2015. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

"164cm 60-62 kiló között ingadozok.54 az optimális"

Látom te is felültél a "divatbuszra".

Attól mert azt mondják az egészségtelenül vékony alak a szép attól az még hülyeség.

150-200cm-es magasságon belül nagyjából igaz, hogy ha a magasságodból kivonsz 100-at megkapod az ideális súlyodat kg-ban +/-5kg.

Bírom azokat a vékony lányokat akik salátát zabálnak keveset esznek és vékonyak, de nem mozgástól van alakjuk, hanem a koplalástól aztán meglepődnek ha löttyedt a fenekük, szar a cicijük és bele sem gondolnak, hogy így is zsírosak, csak annyira nincs rajtuk izom, hogy kb vékonynak látszanak.

Neked lassú az anyagcseréd. Gondolom jó ha napi 1x eljutsz a WC-re kábelezni. Vagy inkább kétnaponta.

Életmódváltás.

Kicsit a táplálkozáson is változtatni kell (nem diéta, nem fogyókúra), meg rendszeres mozgás. Az megmozdítja az ember metabolizmusát és karban is tartja.

A súlyod egyébként a magasságodhoz tök jó, bár ha nem mozogsz én mozognék a helyedben rendszeresen valamit. Úszás, futás, aerobic, zumba, trx, ilyesmi. heti 2x vagy 3x 1-1 óra ilyen mozgás intenzíven hosszú távon és ha be tudod iktatni a mindennapjaidba, csodákra képes. Persze a kajára oda kell figyelni, de nem kell lemondani semmiről sem, csak a mennyiségre figyeli, meg hogy mikor eszed. Nyilván lefekvés előtt ne puszilj be egy zacsi mézes mogyorót az esti filmezéshez, inkább rágcsálj pl. kókuszt.


De nincs így sem gond az alakoddal szerintem mert ezzel a súllyal ehhez a magassághoz ha nem is sportos izmos az alkatod akkor sem vagy olyan hú de duci. A nagy átlag szemében nőiesnek tartott alkatba szerintem bőven benne vagy. Inkább önbizalom, meg önbecsülés. Érezzék rólad, hogy elégedett vagy magaddal és nem zavar a tükörképed. Hidd el a kisugárzásodon már ez is sokat változtat és ezt is érzik a fiúk.

2015. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem amúgy semmi probléma magasság súly arányoddal. Járj el mozogni, figyelj oda az étrendedre (lifetilten találsz étrendet, kalkulátort stb...) és jobban fogsz kinézni, de őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy ezekkel a paraméterekkel problémás legyél. A fenti módszerrel egyébként 11kilót fogytam 57 nap alatt, jobb lett az emésztésem, jobb volt mozogni, jobb lett a szex stb, pedig én sem voltam túlsúlyos, csak volt rajtam némi felesleg. Akarat kérdése...
2015. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

lifetilt-et messze kerüld el.

Egy hímsoviniszta bunkó írja aki egy olyan világban lenne boldog ahol mindenki tökéletes alakkal rendelkezik és a külsőség a megjelenés elsődleges fontosságot élvez az életében.

Na pont egy ilyen balfék ne adjon tanácsot, mert a véleménye nem objektív, és valószínű szerelmes magába, a hobbija a mozgás, a sport az aktív életmód. De nem mindenki olyan. Mindenkinek más a hobbija mások a céljai és így más más életvitelt tud folytatni amibe az ő elvakult hülyesége nem fér bele.

2015. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

"164cm 60-62 kiló"


Ezek után biztosra veszem, hogy nem az alakod miatt nem kellesz senkinek.

2015. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Te hlye vagy!

60 kilóval ekkora bromságot kijelenteni...

Inkább ott a gubanc, hogy ezen görcsölsz, szorongsz, azt mondogatod, hogy tuti nem kellenél senkinek, stbstbstb

2015. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

"164cm 60-62 kiló között ingadozok.54 az optimális"


Ez ideális, ne aggódj miatta! Ennyi "plusz" kell is. :)

2015. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
#36: Jah, mert ha valaki azt mondja, hogy csak rajtad múlik, hogy HA akarsz tudsz jobban kinézni és egészségesebben élni akkor az egy hímsoviniszta disznó és attól, hogy van egy hobbija amiből meg is él az balfék is. Gratulálok!
2015. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!