Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha alakom gátat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha alakom gátat szab a szexuális életemben? 20L

Figyelt kérdés
Az a helyzet én már mindent próbáltam,de nem tudok lefogyni.nincs rajtam ANNYIRA sok felesleg,de van...és senkinek nem kellek.baromira depressziós vagyok,és mindig azt látom hogy a férfiaknak vékony nő kell.

2015. dec. 9. 23:19
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Nagyjából mit jelent a "nincs rajtam annyira sok felesleg, de van"? Ez így túl tág...
2015. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
164cm 60-62 kiló között ingadozok.54 az optimális
2015. dec. 10. 00:16
 23/47 anonim ***** válasza:
164 cm-hez viszonyítva átlagos az alkatod. De ez nem attól függ. Testalkattól, csontozattól, és hová rakódik le a zsír. Valakinek mellre, combra, fenékre, valakinek hasra, arcra stb. Ha keskeny a csípőd, és a hasadra megy, akkor túnhetsz ducinak.
2015. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 ~OnLány~ ***** válasza:

Persze..ez sem mindegy.

De lehet,hogy egy pillanatnyi felesleg van,esetleg a melleid nagyobbak?

Vagy a csípő,fenék?Azok általában kritikusabb részek.

2015. dec. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
#24: pedig szerintem a csípő/fenék még éppen jobb, mint a has...
2015. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Képet, hogy kb hogy nézel ki :P
2015. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a dolog!!
2015. dec. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Lifetilt, a többi csak akaraterő kérdése.
2015. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
A kenyér és más liszttel készült ételek elhagyása tökéletes megoldás egyrészt! De mellette szánj rá pénzt, és Menj le egy edzőterembe, ha futni nem tudsz, akár mert utálsz, vagy mert nincs hol. A teremben ott az elliptikus tréner. Azon heti 3szor -de persze még jobb ba többször- 45 perc erősebben taposva , és az étrendbe fehérjeshakek beiktatva vacsi helyett komoly eredményre képesek. Én egy hónap alatt 8 kilótól szabadultam meg tavaly. Sajnos idén volt egy majd fél éves sérűlés miati kahagyásom, elengedtem magam, nem tudtam a kajákra se figyelni, lecsúszott napi egy két péksüti, és szépen visszajött az egész. Most kezdem újra. És ha már lementél a terembe kicsit súlyzózól is, és az izmaid meverősödnek, feszesebb lesz az alakos, és sokkal jobban fogod magad érezni
2015. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
nem koplalva kell fogyni. mozgás+egészséges étrend
2015. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!