Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha alakom gátat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha alakom gátat szab a szexuális életemben? 20L

Figyelt kérdés
Az a helyzet én már mindent próbáltam,de nem tudok lefogyni.nincs rajtam ANNYIRA sok felesleg,de van...és senkinek nem kellek.baromira depressziós vagyok,és mindig azt látom hogy a férfiaknak vékony nő kell.

2015. dec. 9. 23:19
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Sokat kell mozogni, és megfelelően táplálkozni. Ne add fel. Légy motivált. Mennyi rajtad a felesleg? Képet rakj fel, ha nem gond. Nem is biztos, hogy sok rajtad a felesleg. Sok nő, testképzavarban él.
2015. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim válasza:
55%
én meg túl vékony vagyok és ezért nem kellek senkinek, na ehhez mit szólsz? :D képet küldhetek ha akarod 22/f
2015. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
85%
Még annyi, hogy a koplalásnak semmi értelme. Lehet hogy meegy le úgy némi felesleg, de a szervezetnek nem tesz jót. Plusz a bőröd is megnyúlhat. Azt a mozgás teszi feszessé. Tehát, koplalás kizárva.
2015. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
56%
Paleó vagy atkins, anaerob (rendes fizikai edzés, pl. guggolások stb.) és areob (futás, gyaloglás) mozgás... A koplalás hülyeség, több okból is (pl. lelassítja az anyagcserét, ami által a szervezet arányaiban véve több kalóriát alakít zsírrá, tápanyaghiány). Az egyik legfontosabb, hogy lecsökkentsd arányaiban a szénhidrátmennyiséget a táplálkozásodban (és talán mennyiségileg a kalóriabevitelt). Nem kvantumfizika...
2015. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejon ha a csajon van egy kis plusz
2015. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 ~OnLány~ ***** válasza:
90%

Kenyeret eszel?Hallottam több ismerősöm avval fogyott,hogy nem fogyasztott kenyeret.

Almaecetet is jó vízzel keverni és minden étkezés előtt meginni.


Egyél egy nap 5-6 alkalommal,DE keveset és jól rágd meg.


Aki bebeszélni magának,hogy fogyózik,nem eszik eész nap,este pedig betömi magát mindennel,alig rágja meg a falatokat,mert egész nap nem volt "ideje" enni,na azok gyorsan elhíznak.

2015. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

elképzelni nem tudom, hogy nézhetsz ki ha már ilyen idősen ennyire elvagy keseredve.

Egy telt lány is lehet nagyon szép. Tudni kell öltözködni és meg kell próbálnod egy kis edzéssel arányossá és formássá tenni a teltségedet. Nincs is annál sexibb :)

2015. dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lesz ott más gond is. Az ilyen lányok saját maguknak szabják a határokat. Vagyis várj... azt írtad hogy senkinek nem kellesz. Szóval inkább csak szexre vágysz és nem komoly kapcsolatra. Mersz szexre általában az ilyen dívákat viszik tényleg. De ha tartalmas kapcsolatra vágysz, amibe bele foglaltatik a jó szex is, akkor lehet több esélyed lenne. Az én barátnőm is állandóan fogyni akart hiába mondtam neki hogy így jó. Ti senkinek nem hisztek?

Ez egyébként egy ismert betegség és elég gyakori még mindig, csak már a depresszió is hozzácsapódik manapság.

Mondanám, hogy szívesen beszélgetnék egy ilyen lánnyal de minek...

2015. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 ~OnLány~ ***** válasza:

-Zzzz- ...> Ez gyakori nálunk,én is van,hogy néha-néha ducinak tartom magam,pedig azthiszem nem vagyok az.

De van,hogy belenézek a tükörbe és csak a hibáimat látom.

De lehet a Kérdezőnek nem ez a baja,lehet tényleg nem érzi magát jól a bőrében.

2015. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Szerezz önbizalmat!
2015. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!