Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a domináns és szubmisszív szerepek kiélése mindig együtt jár a büntetésekkel és a szadizmussal?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. :)

Ha van egy szubmisszív férfi/nő, aki szereti kiszolgálni a párját egy szexi szerepjáték keretében, akkor miért kell megkötözni, megbüntetni, lealázni a másikat?

Miért társulnak mindig büntetések a domina-szolga vagy a szubmisszív nő-dom játékokhoz?

Miért alakult ez így?



2015. dec. 5. 17:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm szubmisszív és nem mindig büntetem/kötözöm meg, illetve nem alázom meg szóban.


Egyszerűen van néha, h fekszünk a kanapén és hirtelen ötlettől vezérelve mondom neki h hozzon ide ezt azt vagy h kitakarított e már, v főzzön vacsorát. Persze ilyenkor a természetes reakció h "nem", mert ugye nem 24/7 a kapcsolatunk.

Aztán a szemébe nézek egy bizonyos módon, mondom h "most azonnal" és rögtön látja h miről van szó, és egyből ugrik. Már a gondolattól nedves h kiszolgálhat. És így máris "belekerülünk" a D/s játékba.


Néha utálja, hogy így bármire rá tudom venni, számomra meg pont ez a legizgalmasabb az egészben. Persze bármikor szólhat, h most nincs kedve ehhez, de ilyen ritkán van, onnan tudom is, h most depis, és egészen másfajta kényeztetésre vágyik, mint a nádpálca.


Szex közben igényli h irányítsam, és azt teszi amit mondok, itt se kell feltétlenül megalázásra gondolni, csak h akkor van kutyapóz amikor akarom, ill. szex is akkor van amikor akarom, de ha pl. úgy döntök h most ő orálisan kényeztet engem, ő meg nem kap tőlem semmit, akkor ez kifejezetten izgatja, h kihasználom.


De egyébként ő is odavan érte ha büntetem, vagy kötözöm, így általában előkerülnek ezek is, főleg ha kifejezetten előjáték van. Igényli az egyre durvább lelki alázást, a fizikainak van határa, de azt is igényli. Nekem például nincs szadista hajlamom egyáltalán, viszolygok tőle h egy nőt megütni, pofont még sose kapott (hiába akar), de a pálcával már elég jól összebarátkoztam. Meg ő is...

A bilincseket, kötözést mindketten szeretjük, ő imádja a kiszolgáltatottságot, én meg a látványt, meg h bármit megtehetek vele. Nem pontosan ugyanaz az érzés, mint amikor simán csak leteperem és engedelmeskednie kell. Az, h nincs szabadulás egykönnyen, egy más érzést ad neki.


Ez a 2 dolog azért eléggé összeforr sztem. Nem véletlenül BDSM, a legtöbb embernél előkerül mindhárom szókapcsolat, csak nem mindegy milyen mértékben.


Az alárendeltséggel annyira összeforr a megalázás és a nevelés, hogy egyszerűen nehéz elválasztani.

Érdekes maga a szerepjáték is, mert imádja alárendelni magát nekem, de közbe sokszor lusta/nincs kedve csinálni a dolgokat, amiket kérem. Egy idő után unalmassá is válik neki az egész. Semmi izgalmas nincs a takarításban mondjuk. Négykézláb, szobalány jelmezben takarítani egészen más dolog már. Úgy h tudja, a végén vagy jutalom vagy egy jókis büntetés (általában, hehe) várja, egészen feldobja a hétköznapokat. De ez csak egy kiragadott részlet.

Ilyenkor egy kis büntetés egészen új mederbe tereli a dolgokat. Nem zökken ki az alárendelt szerepből. A megalázás ugyan ilyen. De végérvényen, inkább a fantáziáit/fantáziáimat éljük ki ezeken, lévén nekünk mégiscsak szerepjáték ez, habár néha egészen komolyan toljuk.


25/F

2015. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!