Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak tényleg mindegy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg mindegy? Lyuk-lyuk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel azt hittem, több van köztünk, mint barátság, de úgy látszik nagyot tévedtem. Észrevettem, hogy rejteget a családja elől, csak akkor mehetek hozzájuk, ha senki nincs otthon, és le kell lépnem mielőtt hazaérne valaki. Az utcán is állandóan körbe-körbe tekintget, mintha azt lesné, hogy nem-e lát ismerősöket, akik netán meglátnak vele. Rákérdeztem, hogy bejövök-e neki egyáltalán, és azt mondta, hogy nem igazán. Csak azt nem értem, akkor miért fekszik le velem. Tényleg ennyire mindegy nektek fiúk?

2015. dec. 2. 10:52
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
NEEEM dehogy minden fiu ilyen,gondolj bele,lenne ennyi boldog párkapcsolat 30ev korulieknel
2015. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azt nem értem, akkor miért fekszik le velem."

Én meg azt nem értem, hogy te miért fekszel le vele?

2015. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mind1. En mondjuk sose probalkoztam olyan lanynal, aki nem tetszett, csak azert mert igenyeim voltak. Persze tudok olyanokat, akik nem valogatnak ennyire.
2016. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!