Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak tényleg mindegy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg mindegy? Lyuk-lyuk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel azt hittem, több van köztünk, mint barátság, de úgy látszik nagyot tévedtem. Észrevettem, hogy rejteget a családja elől, csak akkor mehetek hozzájuk, ha senki nincs otthon, és le kell lépnem mielőtt hazaérne valaki. Az utcán is állandóan körbe-körbe tekintget, mintha azt lesné, hogy nem-e lát ismerősöket, akik netán meglátnak vele. Rákérdeztem, hogy bejövök-e neki egyáltalán, és azt mondta, hogy nem igazán. Csak azt nem értem, akkor miért fekszik le velem. Tényleg ennyire mindegy nektek fiúk?

2015. dec. 2. 10:52
1 2 3 4
 11/33 Las Vegas ***** válasza:
Talán nem vagy egy szépség akire ő vágyik. Van ilyen. Keresgélj tovább.. S találsz majd egy olyan srácot akinek te leszel a világ közepe...
2015. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
45%
Az szép, és te ezek ellenére befekszel az ágyába, sőt szerelmes vagy belé.:DD Gondolom milyen csávó lehet külsőre meg belsőre, de legalább néha a nők is megtapasztalják, milyen megvezetve és kihasználva lenni. Egyébként sokaknak egyáltalán nem csak erre kellenél, de őket minden bizonnyal észre sem veszed és nem tekintesz rájuk férfiként.
2015. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
67%
Ezek után az egyetlen elképzelhető reakció részemről egy pofon, valami alpári beszólás és elviharzás lett volna, de te tudod. :D
2015. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
97%

"legalább néha a nők is megtapasztalják, milyen megvezetve és kihasználva lenni"

Ja. Csak valószínűleg pont azok a nők tapasztalják meg, akik nem érdemelnék meg. "Na Kati kiba$zott velem, akkor ezért Mari fog szívni, mert ő is nő"... Sajnos nem így kéne lennie.

2015. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
nem tudlak sajnálni! nem rakott pisztolyt a fejedhez hogy vele legyél! bezzeg aki normális férfi arra azt mondjátok hogy uncsi meg hogy nyálas!
2015. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%
Úgy-úgy. Aztán meg Mari majd kibas*ik a következő pasijával egy gyökér miatt, aki majd ezután átba*z egy rendes lányt. Ördögi kör.
2015. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Persze, hogy sírok, tudjátok mennyire rosszul esik? Még soha nem szerettem ennyire senkit, mint őt.
2015. dec. 2. 11:37
 18/33 anonim ***** válasza:
De mért szereted? Mivel érdemelte ezt ki? Nekem nem úgy hangzik, mint akibe bele tudnék bolondulni... :D
2015. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Amíg nők vannak akik az ilyen férfiak után bőgnek addig ne is várj mást, mert te meg adod magad hozzá kelléknek.


Vannak férfiak akik ilyenek, de szerintem ez nem mindenkire igaz.

2015. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
97%
Bármennyire fáj, vedd elő a büszkeséged, ne alázd meg magad, és ami a legfontosabb (egyben a legnehezebb, mert voltam ilyen helyzetben, de meg kell tenned): Viselkedj közömbösen, SEMMIT ne érezzen a te fájdalmadból!
2015. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!