Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 feletti férfiaknak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 feletti férfiaknak milyen a szexuális élete?

Figyelt kérdés
Rendesen feláll nekik? Mekkora az igényük szexre? Van valakinek tapasztalata?
2015. nov. 2. 14:32
1 2
 1/17 aperitif ***** válasza:
86%

Nekem van tapasztalatom. A legtöbb 50 feletti férfinek nincs merevedési zavara, viszont egy órán belül nem kell tőlük újabb produkciót elvárni. A szexet ők is igénylik, ha nem is napi szinten.

58/N

2015. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
50+F Vagyok! Van 1 nejem, és 4 szeretőm! Kevés nap múlik el sex nélkül!
2015. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azta mindenit második :D Ezt nem akarom elhinni.
2015. nov. 2. 14:53
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, nő vagy? Társúlj be a háremembe és megtudod! Második voltam!
2015. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2# ha meg igaz is .. Rengeteg idodnek kell lenni hogy egy feleseged es negy szeretod legyen. Plusz rengeteg penzednek... Ha mar csak egy italra vagy kavera leulsz veluk..
2015. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igaz,igaz utolsó:-)
2015. nov. 2. 15:07
 7/17 anonim ***** válasza:

Meg lehet nyugodni 50 felett még ugyan úgy működik minden :-P , több 50 feletti szeretőm is volt már (bukok az idősebbekre). Mondjuk tényleg lehet nem 10 perc kell a következő menethez, hanem fél óra, de ezen felül minden oké még :-)


(Egyébként ismerek 60 felettieket is swinger klubbokból ;-) )

2015. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ötven feletti a párom és le sem lehet rólam szedni.
2015. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Após elmúlt 60. Igaz csak hétvégékre hozza ki barátnőjét, de akkor este 6 után nem lehet zavarni náluk. Átlag 2 menetet nyomnak le szombat este. És egyszer a hangokból úgy tűnt jól bírja.
2015. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
" Ha mar csak egy italra vagy kavera leulsz veluk.." A szeretővel mindig leülni egy kávéra vagy italra? :D
2015. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!