Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mennyi idő alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyi idő alatt élveztek el, és mennyi idejig tudtok dugni ha elélveztetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Korlátlan ideig, de 30 és 90 perc között szoktam általában ellőni. Elélvezés után nem szoktam folytatni, mivel akkor egy ideig nem érzek semmit. Ha olyan a szitu, akkor a következő erekció után folytatom.
2015. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adott helyzettől függ. Ha nagyon ki vagyok éhezve, akkor pár perc alatt. Normál esetben biztosan kell folyamatosan 10-15 perc ki-be mozgás. Ezért kell váltani néha, mert egy kis szünet nem árt, ha nem ennyi idő alatt akarunk végezni.


Elélvezés után általában hamar lekonyul, szóval utána már nincs értelme. Ez lehet fél perc maximum. Van azonban olyan is, hogy annyira be van az ember indulva, és főleg, ha régen nem volt szex, hogy feszesen állva marad és gond nélkül jöhet a következő!


40+/F

2015. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5-90 perc között, utána kb. 8-10 percig még.


41/F

2015. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ. Volt hogy nőci bekapta és két szívás után már lőttem is torkon, de volt hogy vadul dugtam huzamosan és előbb fáradtam el, mint, hogy elsültem volna, és vagy egy órán át vadultunk.

Viszont ha elsülök (és nem kell kivenni a gumi miatt), akkor amíg el ne puhul tudom folytatni tovább. Ez olyan 5-10-15 perc, de ha elég izgató volt a menet akkor van hogy még egy extra fél órát is bír, és ki tudja közben lehet elsülök megint.

2015. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47 prec
2015. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez partner függő, de mielőtt nagyon belevágok válasszuk külön az elélvezés és az ejakulációt. Ugyan a többségnél egybefolyik, de nem feltétlenül jár együtt a két folyamat, azaz nem minden elélvezésnél kell szükségszerűen ejakulálnod is.


Az orgazmusaimat jól kontrollálom, akkor élvezek el nagyjából amikor akarok. Mivel multiorgazmusos vagyok (amíg nem spriccelek, addig nem kókad le és bármennyiszer tudok élvezni), ezért manapság már nincs jelentősége mennyi idő alatt élvezek el, ugyanis az első elélvezés után jöhet a második, harmadik stb. Egy menetben átlag 5-6x elmegyek, mire befejezem ejakulációval is, ez 1-1,5 óra. Persze tud kevesebb is lenni, mint írtam van választásom, akár az első élvezésnél tudok spriccelni is, de abban nincs meg az az extázis, mint amikor sok után megyek el úgy.


Az utolsó spriccelős élvezés után még tudok pár percig dugni, de az már nem esik annyira jól, maximum azért csinálom, hogy ha a partnerem a végén közel volt ő is elélvezzen még egyszer.


Ha van még kérdés írj :)

2015. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!