Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miután ti elélveztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután ti elélveztetek szex közben, de a párotok még nem, ilyenkor hagyjátok hogy ő tovább dugjon titeket és? (több kérdés lent)

Figyelt kérdés

Ilyenkor ti újra felizgultok? És ha igen, de időközben a párotok elmegy és abbahagyja, akkor úgy maradtok felizgulva kielégítetlenül? Vagy megelégedtek az első orgazmussal?


És szóltok neki hogy elélveztetek vagy inkább csendben hagyjátok hogy dugjon tovább amig ő is elélvez?


2015. okt. 25. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
változó, van hogy újra felizgulok és mehet a második, van, hogy kiveszi és befejezem neki szájjal,kézzel..de van, hogy folytatja amíg el nem megy
2015. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig addig csináljuk, amíg neki is jó. És van, hogy ez idő alatt csak egyszer megyek el, de van, hogy többször. De nálunk ez általában igen ritka, mert általában együtt élvezünk el, vagy csak nagyon kis különbséggel.:)
2015. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig hagyom, hogy elmenjen.:)
2015. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van, hogy egy kiadós menet alatt 3 orgazmusom is van. Nem szoktunk megállni egynél.

Es persze nagyon fontos, hogy a pasinak is jó legyen.

2015. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Altalaban mikor elelvezek olyan erosen szoritom ot belulrol,hogy keptelen vissza fogni magat es o is velem jon a gyonyorbe. :)


De persze megesik,hogy en hamarabb megyek el es o kesobb,de meg az o elvezese utan is mozgok meg rajta kicsit,csakhogy elnyujtsam gyonyoret..

2015. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első orgazmus után ki vagyok elégülve, nem tudok még egyszer felizgulni. Ettől független még nedves vagyok, a közeg nem változik szóval hagyom hogy tovább dugjon és ő is kielégüljön.
2015. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen hagyom, kis pihenés után jöhet a második menet. Ha érzem hogy el fogok élvezni szoktam mondani a partneremnek. De ha az van hogy én megyek el előbb utána nyilván tovább csinálhatja hogy neki is jó legyen
2020. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!